Zawodnicy KGHM Zagłębia zagrali dla reprezentacji 27 mar

Zawodnicy KGHM Zagłębia zagrali dla reprezentacji

Podczas przerwy na mecze reprezentacji swoją obecność w kadrach młodzieżowych zaznaczyli młodzi zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin – Kacper Bieszczad, Daniel Dudziński, Kamil Piątkowski, Bartosz Slisz, Filip Jagiełło oraz wypożyczeni do I ligi Dominik Jończy i Serafin Szota.

27 mar 2019 08:20

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A., 90minut.pl

Udostępnij

Ekstraklasa

Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 17:

26 marca 2019, 18:00 - Glasgow (Firhill Stadium)

Szkocja – Polska 1:1 (0:1)

bramki: Thomas Dickson-Peters 82 - Michał Rakoczy 7

Szkocja: 12. Cieran Slicker - 16. Leon King, 2. Cammy Logan, 4. Connor McAvoy, 5. Liam Morrison - 17. Stuart McKinstry (65, 11. Thomas Dickson-Peters), 8. Michael Craig, 14. Sonny Lo-Everton, 18. Connor Barron (81, 19. Liam Miller), 10. Kai Kennedy - 9. Andrew Winter (88, 7. Connor Smith).

Polska: 22. Kacper Bieszczad - 2. Nikodem Niski, 3. Filip Dymerski, 4. Łukasz Bejger, 13. Jakub Iskra - 7. Jakub Kamiński (86, 15. Marcel Wędrychowski), 6. Jan Biegański, 23. Kacper Kozłowski (86, 8. Łukasz Szramowski), 10. Michał Rakoczy (76, 9. Hubert Turski), 16. Nicola Zalewski (86, 17. Jakub Górski) - 19. Daniel Dudziński (90, 14. Krystian Rybicki).

żółte kartki: Barron, Craig, McAvoy - Niski, Rakoczy.


Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19:

26 marca 2019, 15:00 - Avoine (Stade Marcel Vignaud)

Polska - Szwajcaria 0:0

Polska: 12. Cezary Miszta - 13. Kacper Michalski, 2. Maik Nawrocki, 19. Jakub Kiwior, 17. Marcel Pięczek (46, 14. Krzysztof Kubica) - 18. Kacper Tabiś (82, 4. Jakub Mosakowski), 15. Kamil Piątkowski (46, 11. Mateusz Żukowski), 10. Mateusz Praszelik, 6. Maciej Żurawski, 3. Marcin Grabowski - 9. Hubert Sobol.

Szwajcaria: 12. Joschua Neuenschwander - 13. Adam Ouattara, 5. Elis Isufi, 4. Jan Kronig, 19. Lars Traber - 20. Nishan Burkart, 8. Yannick Marchand (28, 14. Simon Sohm), 15. Nicky Beloko, 17. Amel Rustemoski (46, 16. Nicola Suter), 7. Dan Ndoye (66, 18. Lorenzo González) - 9. Rubén del Campo.

żółte kartki: Nawrocki, Żukowski, Kiwior - Beloko, Traber, Burkart, Sohm.
sędziował: Giórgos Komínis (Grecja).


Elite League U-21:

26 marca 2019, 18:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)

Polska – Niemcy 0:2 (0:1)

bramki: David Otto 17, Sidney Friede 78

Polska: 22. Karol Niemczycki - 5. Serafin Szota, 6. Sebastian Walukiewicz, 15. Jan Sobociński (46, 4. Adam Chrzanowski), 14. Adrian Gryszkiewicz (46, 17. Adrian Benedyczak) - 11. Jakub Bednarczyk (70, 21. Mikołaj Kwietniewski), 13. Radosław Kanach (70, 16. Bartosz Slisz), 18. Adrian Stanilewicz, 19. Adrian Łyszczarz (83, 8. Mateusz Bogusz), 3. Tymoteusz Puchacz (60, 10. David Kopacz) - 9. Dominik Steczyk.

Niemcy: 1. Jan Bartels (46, 12. Niclas Thiede) - 20. Davide Itter, 5. Luca Kilian, 14. Paul Jaeckel, 13. Lennart Czyborra (46, 3. Gian-Luca Itter) - 11. Mats Köhlert (46, 16. Benjamin Goller), 7. Dzenis Burnic, 6. Niklas Dorsch (60, 15. Sidney Friede), 10. Salih Özcan (84, 9. Manuel Wintzheimer), 19. Aaron Opoku (46, 8. Ridle Baku) - 17. David Otto (46, 18. Florian Krüger).

żółte kartki: Stanilewicz - Jaeckel.
sędziował: Rosario Abisso (Włochy).


Reprezentacja młodzieżowa (U-21):

26 marca 2019, 15:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)

Polska - Serbia 0:2 (0:2)

bramki: Erhan Mašović 71, Lazar Ranđelović 87

Polska: 1. Bartłomiej Drągowski - 4. Robert Gumny (46, 5. Karol Fila), 3. Mateusz Wieteska, 15. Dominik Jończy, 20. Paweł Stolarski (86, 6. Damian Gąska) - 7. Kamil Jóźwiak (75, 13. Mateusz Wdowiak), 16. Patryk Dziczek (75, 24. Patryk Klimala), 18. Szymon Żurkowski (46, 19. Filip Jagiełło), 8. Jakub Piotrowski (62, 17. Bartosz Kapustka), 10. Sebastian Szymański (62, 23. Konrad Michalak) - 11. Adam Buksa (62, 9. Karol Świderski).

Serbia: 1. Filip Manojlović (46, 23. Dragan Rosić) - 6. Miladin Stevanović (90, 13. Dejan Kerkez), 14. Vukašin Jovanović (90, 4. Nemanja Ćalasan), 15. Srđan Babić, 3. Aleksa Terzić - 19. Lazar Ranđelović (90, 17. Aleksandar Đorđević), 10. Uroš Račić, 5. Erhan Mašović (90, 16. Njegoš Petrović), 18. Igor Zlatanović (59, 22. Nemanja Vučić), 7. Luka Adžić (59, 20. Petar Mićin) - 9. Dejan Joveljić (64, 11. Ivan Šaponjić).

żółte kartki: Ranđelović, Vučić.
sędziował: Tomasz Wajda (Polska).

źródło składów: 90minut.pl