Zawodnicy o meczu Slavia - Zagłębie / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Zawodnicy o meczu Slavia - Zagłębie 1 lip

Zawodnicy o meczu Slavia - Zagłębie

Sprwdź co o meczu Slavii z Zagłębiem powiedzieli piłkarze naszej drużyny. Krótkie wypowiedzi pomeczowe Krzysztofa Piątka i Aleksadara Todorovskiego.

1 lip 2016 01:06

Krzysztof Piątek: Jest pewien niedosyt. Mieliśmy dużą przewagę w pierwszej połowie i stworzyliśmy sobie dobre sytuacje do strzelenia goli. Przede wszystkim ja miałem, ale zabrakło szczęścia. W drugiej połowie Slavia się mocno cofnęła, a w pierwszej na boisku było więcej miejsca. Teraz będziemy analizować ten mecz i w czwartek chcemy wygrać!

Aleksandar Todorovski: Zdecydowanie lepsza nasza pierwsza połowa. Jeśli wykorzystalibyśmy swoje sytuacje, to rozmawialibyśmy w innych humorach. Były klarowne okazje, a ostatnie 15-20 minut oddaliśmy inicjatywę Slavii. Byliśmy lepsi i nadrobimy to w meczu w Lubinie. Mamy lepszy zespół, lepiej gramy w piłkę i strzelimy gol, więc awans jest sprawą otwartą.