Zróbmy Sold Out po raz drugi! 21 lis

Zróbmy Sold Out po raz drugi!

Wielokrotnie udowadnialiście, że jesteście naszym dwunastym zawodnikiem i nawet w trudnych chwilach możemy liczyć na Wasze wsparcie. Mecz z Lechem był dla nas wszystkich historycznym wydarzeniem, dlatego zróbmy wszystko, by już 3 grudnia KGHM Zagłębie Arena znów była miejscem piłkarskiego święta!

21 lis 2023 13:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

W najbliższym domowym spotkaniu podopieczni trenera Waldemara Fornalika zmierzą się z występującą w Lidze Konferencji Europy, Legią Warszawa. Starcie ze stołecznym klubem będzie idealną okazją na to, by po raz drugi w tym sezonie, ale i dotychczasowej historii wypełnić po brzegi trybuny KGHM Zagłębie Arena. Wcześniej udało nam się tego wspólnie dokonać na początku sierpnia, gdy w ramach 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy przy blisko 16-tysięcznej publiczności Miedziowi zremisowali 1:1 z ekipą Lecha Poznań. 

Do końca roku na naszym obiekcie spotkamy się jeszcze dwa razy - podczas wspomnianego meczu z Legią oraz na zakończenie piłkarskiej jesieni, kiedy to przyjdzie nam się zmierzyć ze Śląskiem Wrocław w prestiżowych i niezwykle ważnych dla całego regionu Derbach Dolnego Śląska. W obu tych spotkaniach chcielibyśmy stworzyć świetną atmosferę, która zapadnie w naszej pamięci na długie lata. Skupiamy się już więc na tym, aby frekwencja na przedostatnim domowym meczu z Legionistami była jak najwyższa! Wiemy, że zadanie nie będzie łatwe, ale to właśnie dzięki Wam jesteśmy w stanie to powtórzyć!

Nie czekajcie, namawiajcie znajomych i kupujcie bilety szybciej za pośrednictwem naszej strony internetowej lub w sklepie stacjonarnym w galerii Cuprum Arena.

Niedziela, 3 grudnia, godzina 15:00 - nie może Ciebie zabraknąć!