Zwykła historia z niezwykłym finałem 18 paź

Zwykła historia z niezwykłym finałem

7-letni Marcel był w niedzielę na meczu z Górnikiem. Niestety podczas spotkania zgubił legitymację szkolną wraz z biletem komunikacji miejskiej. Dziś rano w szkole odwiedził go niezwykły kurier. Dokument zwrócił mu najlepszy strzelec KGHM Zagłębia Lubin - Jakub Świerczok.

18 paź 2017 13:15

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Wraz z napastnikem Miedziowych wybraliśmy się w środowy poranek do Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubinie. Kubę spotkaliśmy dziś w klubowych korytarzach i gdy powiedzieliśmy mu o naszym pomyśle, zgodził się bez wahania.

Najlepszy strzelec Zagłębia odwiedził klasę 1c, w której na co dzień uczy się Marcel. 7-latek legitymację odzyskał, po czym stanął z gwiazdą Miedziowych do wspólnego zdjęcia. Później dołączyła do nich cała klasa, wraz z wychowawczynią.

- Dzięki Marcel, że zgubiłeś legitymację. Dzięki tobie przyszedł do nas prawdziwy piłkarz! - rzucił kolega Marcela z ławki. 

Dzieciaki zapewniły nas, że pojawią się również na piątkowym meczu z Piastem Gliwice. I obiecały, że legitymacji będą już pilnować.

Pozostałych, którzy planują zgubić dokumenty podczas najbliższego spotkania informujemy, że nie zawsze będziemy je oddawać w taki sposób... :)