#MiedzioweSerce | Pomoc dla Magdy na medal

#MiedzioweSerce | Pomoc dla Magdy na medal

Od pewnego czasu mieszkańców naszego miasta, w tym kibiców Zagłębia Lubin, zmobilizowała do wspólnego działania historia Pani Magdy. Trzydziestoletnia lubinianka w czerwcu tego roku poważnie zachorowała, ale w tych ciężkich chwilach wspiera ją liczna grupa przyjaciół, która poprzez licytację różnych przedmiotów zbiera pieniądze na leczenie. Do akcji postanowił przyłączyć się także nasz klub.

29 sie Autor Zagłębie Lubin S.A. Inne

Przyjaciele Pani Magdaleny utworzyli na serwisie społecznościowym Facebook specjalną grupę, gdzie można wystawiać na aukcji przedmioty do licytacji. Kwota ze sprzedaży jest później wpłacana na konto, z którego pieniądze przeznaczone będą na lek dla chorej lubinianki. Do akcji włączyło się wielu kibiców piłkarskich z całej Polski, wystawiając bardzo cenne rzeczy, także związane z "miedziowym" klubem.

Zagłębie Lubin również postanowiło przyłączyć się do akcji, wystawiając na licytację bardzo wartościową pamiątkę - brązowy medal za zdobycie III miejsca w rozgrywkach Ekstraklasy, z sezonu 2015/16. Na chwilę obecną ów przedmiot osiągnął wartość 1000 zł, ale ciągle jest szansa na zlicytowanie go za większą kwotę.

Link do grupy znajduje się TUTAJ

O historii Pani Magdy możecie zaś przeczytać TUTAJ