„Miedziowi” wzięli udział w turnieju z okazji WOŚP / CSR / KGHM Zagłębie Lubin
„Miedziowi” wzięli udział w turnieju z okazji WOŚP

„Miedziowi” wzięli udział w turnieju z okazji WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 27! Ponownie wspieramy zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących, które w tym roku zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu, niezbędnego w szpitalach dziecięcych.

13 sty Autor Zagłębie Lubin S.A. Zagłębie FIT Klub

Od samego rana byliśmy obecni w Szkole Podstawowej nr 10 w Lubinie, gdzie Kamil Piątkowski i Dominik Więcek sędziowali w mini-meczach piłki nożnej. 

Liczba zgłoszonych drużyn przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bo do rywalizacji stanęły 22 zespoły, w kategoriach wiekowych klasy 1-8. Organizatorzy musieli podzielić rozgrywki na trzy grupy: najmłodsi, średni i najstarsi. Jako ciekawostkę należy dodać, iż w tym roku było aż pięć zespołów dziewczęcych. Panie zresztą pokazały nie tylko klasę, ale i wysokie umiejętności, niejednokrotnie pokonując w sportowej walce przeciwne zespoły.  Taka frekwencja i zaangażowanie naprawa nas nie tylko radością, ale również i wiarą w pobicie kolejnego rekordu, już za rok.

W tym samym czasie odbywały się różne licytację na cele dobroczynne, także przedmiotów przekazanych przez nasz klub. Do zgarnięcia były koszulki, piłki i gadżety z podpisami "Miedziowych", między innymi w lubińskim Centrum Kultury Muza. Mamy nadzieję, że pieniądze zebrane w ten sposób przyczynią się do zakupu jak największej ilości sprzętu dla potrzebujących.

Wszystkim ogranizatorom serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie i do zobaczenia podczas XXVIII edycji już za rok!