Miedziowi z wizytą w lubińskich Rodzinnych Domach Dziecka

Miedziowi z wizytą w lubińskich Rodzinnych Domach Dziecka

W środowy wieczór wraz z Aleksem Ławniczakiem i Tomaszem Makowskim odwiedziliśmy lubińskie Rodzinne Domy Dziecka, aby wręczyć podopiecznym placówek świąteczne paczki. Zobaczcie, jak wyglądał ten dzień okiem naszego aparatu.

22 gru Autor Zagłębie Lubin S.A. Inne

To był intensywny dzień! Po dwóch sesjach treningowych, Aleks Ławniczak i Tomek Makowski wybrali się z nami wieczorem do znajdujących się na terenie naszego miasta Rodzinnych Domów Dziecka, aby spotkać się z ich podopiecznymi, porozmawiać, a także wręczyć świąteczne paczki ze słodkościami, których darczyńcami byli piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Wcześniej zawodnicy Miedziowych wzięli również udział w kupnie produktów oraz pakowaniu prezentów. Wspólnie odwiedziliśmy:

  • Placówkę opiekuńczo-wychowawczą "Wrzosowa Kraina" 
  • Placówkę opiekuńczo-wychowawczą "Dolina Budziszyńska" 
  • Placówkę opiekuńczo-wychowawczą "Srebrny Pałac"

Na zakończenie wizyty, nasz Klub otrzymał od wychowanków Powiatowego Centrum Opieki i Wychowania w Lubinie Certyfikat Przyjaciela za życzliwość oraz bezinteresowną i życzliwą pomoc. 

Raz jeszcze dziękujemy za ciepłe przyjęcie i mile spędzony czas. Mamy nadzieję, że już niebawem wszyscy ponownie spotkamy się na Stadionie Zagłębia!