Młodzi zawodnicy Amico Lubin odwiedzili Stadion Zagłębia

Młodzi zawodnicy Amico Lubin odwiedzili Stadion Zagłębia

W piątek 8 października Stadion Zagłębia Lubin odwiedzili zawodnicy Amico Lubin. Chłopcy wraz z trenerem mieli m.in. okazję zwiedzić nasz obiekt.

11 paź Autor Zagłębie Lubin S.A. Wycieczki

Młodzi adepci piłkarscy z drużyny Amico Lubin zagościli w piątkowe popołudnie na Stadionie Zagłębia i mieli okazję zobaczyć nasz obiekt od innej strony niż zazwyczaj. Zamiast z perspektywy trybun, młodzi piłkarze mieli możliwość podziwiać między innymi wnętrze budynku klubowego wraz z szatnią gości. Z pewnością duże wrażenie zrobiła na nich możliwość wyjścia na murawę naszego stadionu niczym piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Widok z poziomu boiska nie był jednak największą atrakcją. Niespodziewanie do wycieczki dołączyła maskotka naszego Klubu, Krecik, który szybko znalazł się w centrum uwagi.

Nie była to jednak jedyna ostatnia niespodzianka, jaka czekała na młodych adeptów piłki nożnej z Amico Lubin. Na sali konferencyjnej, w budynku klubowym, czekał na nich niesamowity gość – bramkarz KGHM Zagłębia Lubin, Dominik Hładun. „Hładi” dzielnie odpowiadał na trudne pytania naszych gości. Podzielił się z nami historią swojej kariery oraz przekazał zawodnikom Amico cenne rady w kwestii zdrowego odżywiania. Niestety wszystko, co dobre musi się kiedyś skończyć i wycieczka dobiegła końca.

Mamy nadzieję, że zawodnicy Amico Lubin niedługo wrócą na nasz stadion. Tym razem, żeby dzielnie dopingować Miedziowych w meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy, w której KGHM Zagłębie zmierzy się z Cracovią.