Odwiedź Stadion Zagłębia i przeżyj niezapomniane chwile!

Odwiedź Stadion Zagłębia i przeżyj niezapomniane chwile!

Marzysz o tym, żeby poczuć się jak piłkarz KGHM Zagłębia Lubin lub zobaczyć jak wygląda szatnia naszej drużyny? Chciałbyś poczuć się jak członek VIP klubu biznesowego Zagłębia? A może w przyszłości chcesz zostać dziennikarzem sportowym? Na Stadionie Zagłębia każdy znajdzie coś dla siebie.

6 cze Autor Zagłębie Lubin S.A. Wycieczki

Zgłoś się do nas i zdecyduj sam, jak chcesz spędzić swoją wymarzoną wycieczkę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka wariantów, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Pasjonat Historii

Ta opcja powstała, aby zaspokoić ciekawość kolekcjonerów pamiątek oraz najwierniejszych kibiców naszego klubu. Jeśli wydaje Ci się, że widziałeś już wszystkie archiwalne zdjęcia, to chcemy Cię zaskoczyć! Podczas tej wycieczki po stadionie oprowadzi Cię doświadczony przewodnik, który niejedno pamięta, a zakulisowych opowieści i anegdot z życia drużyny wystarczyłoby na kilkutomową książkę.

To prawdziwa lekcja wspomnień, podczas której zobaczysz perełki zgromadzone w gablotach i szufladach KGHM Zagłębia. Wśród nich są między innymi proporce z najważniejszych rozgrywek, jak choćby z legendarnego meczu z AC Milanem na naszym stadionie.

Jeśli myślisz, że o naszym klubie wiesz wszystko, ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z możliwości prawdziwej konfrontacji z historią ulubionego klubu. Czy Twoja „Miedziowa Tożsamość” jest wystarczająco silna, żeby pamiętać wszystkie momenty, o których chcemy Ci przypomnieć? Sprawdź!

Piłkarskie Urodziny

Chcesz sprawić radość na twarzy Twojej pociechy i zorganizować niezapomniane urodziny? Piłkarskie przyjęcie na stadionie przejdzie do historii we wspomnieniach Twojego dziecka! Tego dnia jubilat oraz jego goście zwiedzą zakątki stadionu i poczują się jak prawdziwi piłkarze! My zadbamy o bezpieczeństwo i dobrą zabawę od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego, czyli prowadzącego spotkanie.

W ciągu trzech godzin na stadionie, mali goście zwiedzą stadion, murawę, a nawet szatnię piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin. W urodzinowo udekorowanej sali VIP, na dzieciaki będą czekały ciepłe i zimne napoje. Pomiędzy zwiedzaniem różnych ciekawych zakątków klubu, odbędą się konkurencje sportowe i zabawy z udziałem animatorów, które pomogą sprawdzić szybkość i sprawność małych kibiców zarówno w zawodach indywidualnych, jak i grupowych!

Na zakończenie jubilat otrzyma od klubu koszulkę z podpisami wszystkich piłkarzy naszej drużyny! To pomysł na urodziny, które Twoje dziecko zapamięta na całe życie!

 

To oczywiście nie wszystkie warianty, które mamy Ci do zaoferowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wycieczki na Stadionie Zagłębia koniecznie wejdź w zakładkę KIBICE i wybierz opcję ZWIEDZANIE STADIONU. Tam znajdziesz więcej informacji na temat wycieczek organizowanych przez nasz klub.