Łukasz Łakomy

Relacja minuta po minucie

Wypowiedzi trenerów

Maciej Bartoszek trener - Wisła Płock

- Można powiedzieć, że mecz od samego początku układał się po naszej myśli, pomimo niedogodności pogodowych. Dobrze weszliśmy w to spotkanie. Od pierwszej minuty z dużą determinacją staraliśmy się konstruować akcje ofensywne i mocno napieraliśmy na przeciwnika, czego efektem były zdobyte dwie bramki. Myślę, że w drugiej połowie bardziej staraliśmy się kontrolować to spotkanie, by nie popełnić niepotrzebnych błędów. Potrafiliśmy dołożyć jeszcze dwie bramki i odpowiednio zakończyć ten pojedynek, zdobywając trzy punkty przed własną publicznością. Cieszę się z postawy całej drużyny oraz z tego, że pomimo dobrego wyniku cały czas dominowaliśmy i atakowaliśmy wysoko. Po kolejnych bramkach nasze nastawienie się nie zmieniło i zespół grał do końca. Gratuluję drużynie bardzo dobrej postawy.

Dariusz Żuraw trener - KGHM Zagłębie Lubin

- Przegraliśmy dzisiejszy mecz już w pierwszej połowie, ponieważ nie dostosowaliśmy się do warunków, jakie panowały. Zamiast grać prostymi środkami przy tej ulewie, próbowaliśmy rozgrywać piłkę i to powodowało, że popełnialiśmy bardzo proste błędy. Przy wyniku 0:2 dążyliśmy do zmiany wyniku, ale niestety w defensywie wyglądaliśmy bardzo źle i w zasadzie każde kopnięcie piłki przez piłkarzy Wisły w nasze pole karne, było dla nas ogromnym zagrożeniem. My również mieliśmy kilka sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Myślę, że Wisła wygrała zasłużenie, bo jeżeli popełnia się tak proste błędy, jak my dzisiaj, to trudno myśleć nawet o remisie.