CLJ U-15 gra z Pogonią 15 cze

CLJ U-15 gra z Pogonią

Dziś o godzinie 11:00, w ramach półfinału rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-15, podopieczni Piotra Stańko i Krzysztofa Ciuksy zmierzą się na wyjeździe z AP Pogonią Szczecin. Zapytaliśmy trenerów obu drużyn o nastawienie ich zespołów przed dzisiejszymi zmaganiami.

15 cze 2018 10:35

Fot. MW
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

Piotr Stańko (Zagłębie Lubin)

 - Jedziemy do Szczecina z myślą o wygranej. W zespole nikt nie ma poważnych kontuzji, więc mamy dobre nastawienie. Chcemy przede wszystkim zaprezentować dobry styl podczas gry, pokazać się z jak najlepszej strony i z zadowoleniem czekać na mecz w Lubinie. Trudno jest obstawić jutrzejszy wynik, ale mam nadzieję, że będzie on korzystny dla nas. Czeka nas mecz na wyjazdowej murawie, do której nie jesteśmy przyzwyczajeni, ale nie jest to istotne, najważniejszy jest poziom na jakim zagramy to spotkanie.

Piotr Łęczyński (Pogoń Szczecin)

 - Podchodzimy do jutrzejszego meczu z pozytywnym nastawieniem, bardzo cieszymy się, że w końcu możemy zagrać z Zagłębiem. Przed nami dwa ciężkie spotkania, zarówno u nas, jak i na wyjeździe w Lubinie. Wiadomo, lepiej gra się na swoim terenie, ale dopiero po pierwszej potyczce będę mógł ocenić kto ma większe szanse na wygraną. Oczywiście wierzę w swoją drużynę i mam nadzieję, że to my będziemy triumfować. W obu zespołach obecni są kadrowicze reprezentacji Polski, więc na pewno nie zabraknie dużych emocji.

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Szczecinie i odbędzie się 15 czerwca o godzinie 11:00. Rewanż zaplanowano na środę 20 czerwca na godzinie 11:00.

Centralna Liga Juniorów U-15 Półfinał

AP Pogoń Szczecin - AP KGHM Zagłębie

Trenerzy: P. Stańko, K. Ciuksa

Skład: Zapała - Żyła, Matuła, Czerwiński, Malec, Krysik, Kruszelnicki, Bukowski, Żurek, Kusztal, Dzidek.

Rezerwowi: Wierauch, Kolan, Nagrodzki, Nowak, Smykowski, Sobczak, Żmuda.