KGHM KIDS CUP już w niedzielę 15 cze

KGHM KIDS CUP już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 9:00 rozpocznie się wielkie święto młodych piłkarzy: organizowany przez OZPN Legnica - turniej KGHM KIDS CUP. Głównymi celami turnieju KGHM KIDS CUP są przede wszystkim dobra zabawa i promocja aktywnego trybu życia. Mecze będą rozgrywane na wielu boiskach, a na murawach akademii zobaczymy ponad 1300 zawodników różnych drużyn.

15 cze 2018 13:55

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

W ubiegłorocznej edycji brało łącznie udział 96 drużyn, w obecnej ta liczba wzrosła do 107. Wszystkie uczestniczące zespoły mają zagwarantowane nagrody rzeczowe w postaci piłek do gry w piłkę nożną, bez względu na zajęte miejsce w klasyfikacji końcowej. Nagradzany jest przede wszystkim udział i aktywność sportowa. Ponadto zawodnicy, których certyfikaty zostaną wylosowane będą wyróżnieni nagrodami indywidualnymi w postaci np.: bonu na badania sportowe w MCZ, karnetu na mecze I-go zespołu Zagłębia Lubin S.A., zaproszenia na udział w treningu zespołu młodzieżowego Zagłębia.

W czasie trwania turnieju finałowego KGHM KIDS CUP na terenie Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie odbędzie się prezentacja Akademii Młodych Talentów, tak by rodzice obecni na turnieju mogli zapoznać się z ofertą szkoleniową i edukacyjną oraz dokonać analizy ewentualnego umieszczenia swojego dziecka w akademii. Dla rodziców zawodników udostępnione do zwiedzania zostaną obiekty Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Każdy opiekun będzie mógł zobaczyć w jakich warunkach zawodnicy trenują, uczą się i spędzają czas wolny.

Z pewnością dużą atrakcją dla młodych zawodników będzie możliwość spotkania się i porozmawiania z zawodnikami zespołu ekstraklasy Zagłębia Lubin S.A.