Mecz KGHM Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom na Stadionie Zagłębia! 6 paź

Mecz KGHM Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom na Stadionie Zagłębia!

Spotkanie 13. kolejki III ligi grupy III pomiędzy rezerwami KGHM Zagłębia a Polonią Bytom zostanie rozegrane na płycie głównej Stadionu Zagłębia. Mecz odbędzie się w sobotę 17 października o godzinie 13:00.

6 paź 2020 14:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

II drużyna

Polonia Bytom to obecnie jedyna niepokonana drużyna w całej stawce zespołów grających w III grupie III ligi. Podopieczni Kamila Rakoczego w 9 meczach zgromadzili na koncie 21 punktów. Na taki bilans składa się sześć zwycięstw i trzy remisy. Co ciekawe w wyjazdowych spotkaniach zawdonicy Polonii są na razie bezbłędni i wygrali komplet pięciu spotkań. W międzyczasie "Królowa Śląska" zagra jeszcze z liderem tabeli Ślęzą Wrocław i zaległy mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry. W przypadku zwycięstw i potknięcia Ruchu Chorzów, Polonia może przystępować do tego spotkania jako lider rozgrywek.

Mecz KGHM Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom będzie oczywiście dostępny dla kibiców. O zasadach sprzedaży biletów na szlagierowe spotkanie III ligi będziemy informować w najbliższych dniach.

Mamy również ważną wiadomośc dla przedstawicieli prasy i mediów, zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu rezerw naszego Klubu z Polonią. Dziś został otwarty proces akredytacyjny, który potrwa do czwartku, 15 października. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.