Zapowiedź meczu z Polonią Bytom 16 paź

Zapowiedź meczu z Polonią Bytom

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Zagłębia rezerwy “Miedziowych” podejmą Polonię Bytom, w ramach 13. kolejki III grupy III ligi. Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania!

16 paź 2020 08:25

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

II drużyna

Podopieczni trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego po dziesięciu rozegranych spotkaniach zajmują 10. miejsce z dorobkiem 15 punktów. Przed nimi wciąż są do rozegrania zaległe spotkania. W ostatniej kolejce “Miedziowi”  zmierzyli się z Foto-Higieną Gać. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i tym samym podziałem punktów. W sobotnim pojedynku możliwe, że zobaczymy Daniela Dudzińskiego i Bartosza Zynka, którzy ostatnio przebywali na zgrupowaniu młodzieżowej kadry narodowej.

Nasz rywal, Polonia Bytom, jest jednym z lepiej spisujących się zespołów naszej grupy. Były ekstraklasowicz zajmuje obecnie 3. miejsce z dorobkiem 24 punktów i wciąż przypomina o swojej wspaniałej historii. Dotychczas zwyciężyli siedem razy, zremisowali trzy spotkania i przegrali tylko jeden raz. Dokładnie w poprzedniej kolejce były zdobywca Pucharu Intertoto musiał uznać wyższość swojego rywala. Na własnym boisku przegrali ze Ślęzą Wrocław, która jest obecnie liderem.

Poprzedni sezon Polonia Bytom zakończyła na drugim miejscu, tracąc do lidera zaledwie 4 punkty. Nasze zespoły w rozgrywkach 19/20 mierzyły się ze sobą tylko raz. Dokładnie 16 listopada 2019 roku “Miedziowi” bezbramkowo zremisowali z gospodarzem spotkania.

13. KOLEJKA III GRUPY III LIGI

17.10, g. 13:00 – Stadion Zagłębia

KGHM Zagłębie II – Polonia Bytom

_______

W związku z wprowadzeniem na terenie powiatu lubińskiego "czerwonej strefy", mecz drugiej drużyny KGHM Zagłębia z Polonią Bytom odbędzie się bez udziału publiczności. 

Osoby, które zakupiły bilet na sobotnie spotkanie, mogą udać się z dowodem zakupu do Fanshopu Zagłębia w celu dokonania zwrotu. Warunkiem uznania zwrotu jest przyjście z zakupioną wejściówką.