Najbliższe mecze "Miedziowych" bez udziału publiczności 15 paź

Najbliższe mecze "Miedziowych" bez udziału publiczności

W związku z ogłoszeniem "czerwonej strefy" na terenie powiatu lubińskiego informujemy, że najbliższe spotkania pierwszej i drugiej drużyny KGHM Zagłębia Lubin odbędą się bez udziału publiczności.

15 paź 2020 18:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Ministerstwo Zdrowia podało podczas dzisiejszej konferencji Premiera listę miast i powiatów, które dosięgną nowe obostrzenia. Zaostrzone restrykcje wprowadzone zostaną w ponad 100 regionach i miejscowościach. Wśród nich znalazł się między innymi powiat lubiński. 

Dlatego zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów, od 17 października kibice nie będą mogli obejrzeć najbliższych spotkań pierwszej i drugiej drużyny "Miedziowych". Dotyczy to więc zarówno sobotniego meczu KGHM Zagłębia II Lubin z Polonią Bytom, jak i kolejnego, domowego spotkania pierwszego zespołu w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. 

 

Osoby, które zakupiły już bilet na sobotnie spotkanie w naszym sklepie stacjonarnym w galerii Cuprum Arena, mogą udać z dowodem zakupu do Fanshopu w celu dokonania zwrotu. Warunkiem jest przyjście z zakupioną wejściówką.

Kibice, którzy posiadają wejściówki na mecz z Lechią Gdańsk, proszeni są o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bilety@zaglebie.com