#EkstraPomoc dla Lili Pietraszek / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#EkstraPomoc dla Lili Pietraszek 20 lip

#EkstraPomoc dla Lili Pietraszek

Kluby Ekstraklasy kończą drugą edycję akcjię #EkstraPomoc za sezon 2021/2022. Jako ostatnia swoją zbiórkę zorganizowała Wisła Płock, wspierająca Liliannę Pietraszek z Łącka, której dzieciństwo zamieniło się w piekło przez nowotwór.

20 lip 2022 12:00

Fot. Ekstraklasa S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

- Jeszcze niedawno nasza córeczka roześmiana biegała po pokoju, śpiewając swoją ulubioną piosenkę "Mam tę moc". Dziś leży w szpitalny łóżku, wycieńczona, blada, bez sił i włosów. A ja trzymam ją mocno za rączkę i nie chcę puścić, bo boję się, że wypuszczę ją prosto w objęcia śmierci... – zaczynają swoją opowieść rodzice dziewczynki.

- W kwietniu nasze życie zmieniło się raz na zawsze. Lili, nasza 4-letnia córeczka nagle źle się poczuła. Najpierw pojawiły się objawy przypominające jelitówkę, alergię i ostrą migrenę, a zaraz po nich zaburzenia równowagi! Przeraziliśmy się! Szybko trafiliśmy do szpitala, gdzie córka natychmiast przeszła szereg badań – opisują początek walki MOCni mama i tata.

Otrzymane 25 kwietnia wyniki jednoznacznie wykazały złośliwy nowotwór - Medulloblastoma, IV stopień złośliwości. - Nasza nadzieja zgasła, a radość z pomyślnego przebiegu operacji natychmiast zmieniła się w rozpacz. Jedyną szansą dla Lilianny jest specjalistyczne leczenie poza granicami Polski. - Niestety, życie naszego dziecka zostało wycenione na ogromne pieniądze, których po prostu nie mamy... Dlatego ze łzami w oczach prosimy Cię o pomoc, bo to jedyna szansa, aby uratować nasze dziecko... – apelują rodzice Lili.

Zachęcamy wszystkich do bezpośredniego wsparcia stałej zbiórki oraz do licytacji koszulek meczowych klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy, które ruszą już wkrótce na profilu Licytacje dla MOCnej Lili na Facebooku. Cały dochód z tej odsłony akcji wspomoże walkę o życie Lili.

Link do zbiórki - TUTAJ