#EkstraPomoc dla Zosi! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#EkstraPomoc dla Zosi! 12 cze

#EkstraPomoc dla Zosi!

W kolejnej odsłonie akcji #EkstraPomoc wspieramy Zosię Biecek - podopieczną Rakowa Częstochowa. Zosia cierpi na bilateral fibular hemimelia: obustronny brak kości strzałkowych, szczątkowe stopy, niedorozwój podudzi. Operacja musi odbyć się JAK NAJSZYBCIEJ!

12 cze 2023 11:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

„Zosia bez leczenia nigdy nie będzie chodzić. Będzie mogła tylko pełzać. Taki wydał na nią wyrok los – kalectwo. Zaczęliśmy szukać ratunku. Dowiedzieliśmy się, że mamy szczęście, bo jeszcze kilka lat temu dzieciom z takimi wadami amputowano po prostu nóżki. Rodzice innych chorych dzieci dali nam jeden adres - Paley Institute w USA, miejsce, gdzie leczy się dzieci z najcięższymi wadami rączek i nóżek... Tam operuje światowej sławy ortopeda - doktor Dror Paley. Maluchy, skazane na amputację, wychodzą po leczeniu u niego na własnych nóżkach.

Już raz ludzie o dobrych sercach dokonali niemożliwego - uratowali naszą małą córeczkę przed kalectwem... Niestety, znów znaleźliśmy się w sytuacji, w której jesteśmy pod ścianą - postępującej wady własnego dziecka. Ratunek dla Zosi jest tylko za oceanem, pilnie musi przejść kolejny etap leczenia, a my ścigamy się z czasem i prosimy o pomoc, żeby nasza córeczka mogła żyć jak inne dzieci.” - rodzice małej Zosi.

LINK DO ZBIÓRKI

Wesprzyj walkę Zosi!

Razem wielką mamy MOC!