#MiedziowaTożsamość | Zrób bilet na Lecha! 1 cze

#MiedziowaTożsamość | Zrób bilet na Lecha!

Już w najbliższą sobotę zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin zmierzą się na własnym stadionie z Lechem Poznań w meczu 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Co prawda spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców, ale klub postanowił przygotować niespodziankę dla swoich sympatyków. Od dzisiaj Ty tez możesz pokazać nam swoje wsparcie! Pobierz i stwórz własny, unikatowy #BiletNaLecha.

1 cze 2020 18:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Jak wiemy, mecze piłkarskie na chwilę obecną odbywają się bez udziału publiczności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, dajemy Wam możliwość wirtualnego wsparcia. Od teraz także Ty możesz zrobić własny, pamiątkowy bilet na mecz z Lechem Poznań!

Co trzeba zrobić? Wystarczy kliknąć TUTAJ i pobrać gotowy plik do edycji. Zapisany na dysku bilet w formie PDF otworzyć w przeglądarce lub programie Adobe Acrobat Reader. Wówczas wyświetli nam się gotowy szablon, na który możemy nanieść swoje dane wraz ze zdjęciem.

- Chcieliśmy zrobić taki miły gest dla naszych kibiców, którzy jak wiemy, nie mogą być  z nami w sobotę na stadionie. Dlatego przygotowaliśmy dla nich niespodziankę i od dziś mogą sami najpierw stworzyć, a potem wydrukować swój własny bilet na mecz z Lechem Poznań – mówi Marek Wachnik Dyrektor PR i Marketingu.

Szablon przygotowany jest w rozszerzeniu PDF i umożliwia w łatwy sposób umieszczenia zdjęcia i wpisania swojego imienia i nazwiska. Plik jest gotowy do druku w formacie A4.

- Taki wirtualny bilet wizualnie praktycznie nie różni się od tego, który można kupić na wcześniejsze mecze KGHM Zagłębia Lubin. Ten jednak jest zupełnie darmowy i co najważniejsze, można go spersonalizować. To będzie na pewno miła pamiątka dla naszych kibiców, ale i wartość dodana wielu zbiorów kolekcjonerskich - dodaje Marek Wachnik.

Wirtualne bilety na spotkanie 28. Kolejki z Lechem Poznań są darmowe. Bilet nie upoważnia nas do wejścia na stadion podczas meczów piłkarskich rozgrywanych w ramach PKO Ekstraklasy. Mecz odbędzie się na Stadionie Zagłębia w najbliższą sobotę o godzinie 17:30.