Poniedziałkowy przegląd prasy / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Poniedziałkowy przegląd prasy 1 cze

Poniedziałkowy przegląd prasy

W dzisiejszej prasie znajdziemy głównie temat piątkowego meczu z Pogonią Szczecin. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi naszym zdaniem publikacjami dotyczącymi spotkania 27. kolejki PKO Ekstraklasy.

1 cze 2020 14:13

Weszlo.com

Zagłębie? Lepiej nie drażnić

Zagłębie wchodzi więc w sezon po wielotygodniowej przerwie bardzo mocne, Pogoń – niepokojąco cieniująca. Po jesieni trudno byłoby uwierzyć, że Miedziowi mogą skończyć sezon zasadniczy nad szczecinianami. Dziś… no nie postawilibyśmy na to mieszkania i samochodu.

Więcej - TUTAJ

Onet sport

„PKO Ekstraklasa: Dominacja Zagłębia, wysoka wygrana z Pogonią”

W drugim meczu 27. kolejki ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin nie dało szans Pogoni Szczecin. Portowcy już w pierwszej połowie przegrywali na własnym, pustym, remontowanym stadionie 0:3. Po przerwie Miedziowi dalej przeważali, ale mimo wielu prób nie znaleźli ponownie drogi do siatki Portowców.

Więcej - TUTAJ

WP sportowe fakty

„PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław wiceliderem, KGHM Zagłębie Lubin walczy o grupę

mistrzowską, zobacz tabelę”

Bardzo dobrze zaprezentowało się KGHM Zagłębie Lubin. "Miedziowi" - po trzech golach zdobytych już w pierwszej połowie - ograli na wyjeździe Pogoń Szczecin (3:0) i mają aktualnie tylko jeden punkt straty do czołowej ósemki.

Sport.tvp.pl

„Bartosz Białek przed trudnym zadaniem. Pójdzie drogą "Lewego" czy Janczyka?”

Do przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa rozegrał dziesięć meczów, w których strzelił pięć goli i dwukrotnie asystował. Przymusowa pauza w rozgrywkach nie wpłynęła na jego formę. W pierwszym meczu po wznowieniu gry – z Pogonią Szczecin – zagrał tak dobrze, jak w debiucie – zdobył bramkę i zaliczył asystę.
Łącznie w jedenastu rozegranych dotychczas meczach w PKO Ekstraklasie strzelił sześć goli i trzykrotnie asystował. Został jednym z najlepszych nastoletnich debiutantów w XXI wieku.

Miedziowe.pl

„Jak wrócić, to z przytupem”

W imponującym stylu do rozgrywek PKO Ekstraklasy powrócili piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Wciąż mający za cel awans do najlepszej ósemki lubinianie ograli na wyjeździe szczecińską Pogoń.

Lubin.pl

„Szczęśliwy powrót na murawę Miedziowych”

Bramki dla „Miedziowych” zdobywali Drażić, Bohar i Białek. Najpierw w 7. minucie rozpędzony Dejan Dražić pokonał Dante Stipica. Druga bramka wpadła w 27. minucie. Po podaniu Filipa Starzyńskiego, do siatki gospodarzy piłkę strzelił Damjan Bohar. W dobrej dyspozycji tego dnia był Domonik Hładun, który wybronił kilka trudnych piłek. W 42. minucie kropkę nad i postawił młody Bartosz Białek. Po niedokładnym odebraniu piłki przez Benedikta Zecha młody napastnik „Miedziowych” pewnie pokonał golkipera rywali po samotnym rajdzie.

Więcej TUTAJ

e-legnickie.pl

„KGHM Zagłębie rzuciło Pogoń na kolana”

Po 81 dniach "zamrożenia" futbolu, do gry wróciła rodzima ekstraklasa. A w niej Zagłębie Lubin walczące o finałową "8". Okres pandemicznego zamrożenia najwidoczniej posłużył Miedziowym, którzy w Szczecinie rzucili Pogoń na kolana wygrywając 3:0. Losy meczu rozstrzygnęły się do przerwy. Wygrana pozwoliła podopiecznym Martina Seveli doskoczyć do ósmej lokaty. Teraz najważniejsze jest podtrzymanie dobrej dyspozycji ze Szczecina i pokonanie w kolejnym meczu Lecha Poznań.

meczyki.pl

„Zagłębie Lubin rozbiło Pogoń Szczecin! Gol i asysta 18-letniego napastnika”

Zagłębie Lubin z przytupem wróciło do gry w Ekstraklasie po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Drużyna Martina Seveli rozbiła na wyjeździe Pogoń Szczecin 3:0. Zagłębie objęło prowadzenie już w 7. minucie. Goście poprowadzili akcję od autu bramkowego - bardzo szybko przenieśli piłkę na połowę Pogoni, Białek podał ją do Drażicia, a ten po wymanewrowaniu Stipicy trafił do bramki.

niezależna.pl

„Pogoń rozbita przez Zagłębie. Ciekawy powrót piłkarskiej Ekstraklasy”

Wróciły rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy przerwane z powodu pandemii. W drugim piątkowym meczu Zagłębie Lubin wygrało w Szczecinie z Pogonią 3:0 i ciągle liczy się w rywalizacji o awans do grupy mistrzowskiej. Za to pozycja Pogoni w górnej szóstce staje się coraz bardziej zagrożona.

sportowefakty.wp.pl

„PKO Ekstraklasa: Pogoń - KGHM Zagłębie. Koncert Miedziowych w Szczecinie”

KGHM Zagłębie Lubin czuje się w Szczecinie jak w domu. Regularnie wygrywa w tym mieście, a w piątek sprowadziło Pogoń do roli statysty. Wynik 3:0 doskonale oddaje to, co działo się na boisku.

sportinteria.pl

„Pogoń szczecin - Zagłębie Lubin 0:3 w meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy”

W drugim meczu 27 kolejki ekstraklasy Zagłębie Lubin rozbiło na wyjeździe Pogoń Szczecin 3:0. Przyjezdni nie zostawili „Dumie Pomorza” żadnych szans i wszystkie bramki zdobyli jeszcze przed przerwą.

gazetawroclawska.pl

„Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin 0:3. Koncert Miedziowych w pierwszej połowie”

KGHM Zagłębie Lubin wygrało z Pogonią Szczecin 3:0 w meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy. Bramki dla "Miedziowych" strzelili Dejan Dražić, Damjan Bohar i rewelacyjny nastolatek Bartosz Białek.

przegladsportowy.pl

„Miedziowi nie zardzewieli. Zagłębie strzeliło Pogoni trzy gole i z przytupem wznowiło sezon”

Zagłębie Lubin pokonało 3:0 Pogoń Szczecin w drugim meczu PKO Ekstraklasy po przerwie spowodowanej koronawirusem. Gole dla Miedziowych strzelili Dejan Dražić, Damjan Bohar i Bartosz Białek.