#MurowanePomaganie | Kacper Bieszczad wpłaca tysiaka za czyste konto / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#MurowanePomaganie | Kacper Bieszczad wpłaca tysiaka za czyste konto 10 lip

#MurowanePomaganie | Kacper Bieszczad wpłaca tysiaka za czyste konto

Ile jest warte zachowanie czystego konta w PKO BP Ekstraklasie? Golkiper Miedziowych Kacper Bieszczad przekaże 1000 zł na wybrany cel charytatywny za każdy mecz z zerem po stronie strat.

10 lip 2022 19:56

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Pomaganie w życiu człowieka jest bardzo ważną kwestią. A co jeśli pomagasz zespołowi i potrzebującym? Na taki pomysł wpadł młody bramkarz KGHM Zagłębia Lubin, który za każdy mecz Miedziowych bez starty gola wpłaci 1000 zł na wybrany wcześniej cel charytatywny. Jako, że „Bieszczu” chce dotrzeć do jak największej liczby osób, odbiorca zbiórki będzie zmieniał się co miesiąc.

- Pomoc potrzebującym w codziennym życiu jest tak samo istotna jak zachowanie czystego konta dla bramkarza. Korzystając ze swoich możliwości, wpadłem na pomysł zorganizowania akcji #MurowanePomaganie, która łączy te dwie rzeczy w jedną - mówi pomysłodawca akcji Kacper Bieszczad.

W pomaganiu aktywnie wziąć mogą udział także kibice z całej Polski. Link do odpowiedniej zbiórki będzie udostępniany na mediach społecznościowych, a także stronie internetowej naszego Klubu. W pierwszej odsłonie akcji pomagamy Małemu Wielkiemu Wojownikowi czyli synkowi naszego niezastąpionego fotografa klubowego Tomasza Folty. LINK

- Bardzo serdecznie zachęcam do kibicowania i dołączania do akcji. Liczy się każde wsparcie. Razem możemy zrobić więcej! - kończy młody bramkarz Miedziowych.