#MurowanePomaganie | Kacper Bieszczad wpłaca tysiaka za czyste konto / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#MurowanePomaganie | Kacper Bieszczad wpłaca tysiaka za czyste konto 15 sie

#MurowanePomaganie | Kacper Bieszczad wpłaca tysiaka za czyste konto

Przed nami kolejny miesiąc akcji #MurowanePomaganie, której pomysłodawcą jest bramkarz Miedziowych, Kacper Bieszczad. W pomoc włączyli się również inni golkiperzy z polskich boisk - Vladan Kovacević, Kacper Tobiasz i Jakub Bielecki. Od dzisiaj zmienia się także cel zbiórki. Tym razem możecie wesprzeć Brunona Wójcika - syna międzynarodowego sędziego liniowego Arkadiusza Kamila Wójcika.

15 sie 2022 20:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Pomaganie w życiu człowieka jest bardzo ważną kwestią. A co jeśli pomagasz zespołowi i potrzebującym? Na taki pomysł wpadł młody bramkarz KGHM Zagłębia Lubin, który za każdy mecz Miedziowych bez starty gola wpłaci 1000 zł na wybrany wcześniej cel charytatywny. Jako, że „Bieszczu” chce dotrzeć do jak największej liczby osób, odbiorca zbiórki będzie zmieniał się co miesiąc.

- Pomoc potrzebującym w codziennym życiu jest tak samo istotna jak zachowanie czystego konta dla bramkarza. Korzystając ze swoich możliwości, wpadłem na pomysł zorganizowania akcji #MurowanePomaganie, która łączy te dwie rzeczy w jedną - mówi pomysłodawca akcji Kacper Bieszczad.

W pomaganiu aktywnie wziąć mogą udział także kibice z całej Polski. Link do odpowiedniej zbiórki będzie udostępniany na mediach społecznościowych, a także stronie internetowej naszego Klubu. W drugiej odsłonie akcji pomagamy Brunonowi Wójcikowi - synkowi sędziego asystenta PKO BP Ekstraklasy Arkadiusza Kamila Wójcika. KLIK

- Bardzo serdecznie zachęcam do kibicowania i dołączania do akcji. Liczy się każde wsparcie. Razem możemy zrobić więcej! - kończy młody bramkarz Miedziowych.