#ZAGGÓR | Środa w szkole w pomarańczowych barwach! 31 mar

#ZAGGÓR | Środa w szkole w pomarańczowych barwach!

Życie kibica piłkarskiego nie zawsze jest usłane różami. Czasem wymaga wielu kompromisów, jak choćby przyjścia na stadion o późnej porze. Gdy do tego dochodzi termin meczu w środku tygodnia, to cierpliwość sympatyka piłki nożnej wystawiona jest na wielką próbę. „Rano przecież trzeba przyjść do szkoły” - pomyśli niejeden z was. Niech jeszcze zostanę wezwany do tablicy, lub co gorsza, nauczyciel zrobi niezapowiedzianą kartkówkę, co wtedy? A gdyby tak na jeden dzień wprowadzić. Miedziową Środę?

31 mar 2019 18:33

Fot. Zagłębie Lubin S.A
Autor Zagłębie Lubin S.A

Udostępnij

Inne

Szkoła, to przede wszystkim instytucja oświatowa, której zadaniem jest kształcenie i wychowanie przyszłych pokoleń. To także miejsce, gdzie rodzą się pierwsze sympatie – także te piłkarskie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom fanów „Miedziowych”, dyrekcja  1 Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie zgodziła się na udział w akcji #MiedziowaŚroda. Na czym ona polega?

Przyjdź na mecz KGHM Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze we wtorek o godzinie 20:30, a następnego dnia w środę bądź zwolniony z odpowiadania przy tablicy czy niezapowiedzianej kartkówki! Wystarczy mieć przy sobie bilet lub karnet na mecz ukochanego klubu.

- Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji, bo doskonale zdajemy sobie sprawę jak wielu kibiców Zagłębia Lubin uczęszcza do naszej szkoły. Tak się akurat złożyło, że najbliższe spotkanie rozgrywane jest we wtorek wieczorem . Wielu uczniów zapewne zacznie się zastanawiać nad pójściem na stadion o takiej godzinie, choćby w uwagi na poranne zajęcia w szkole.  Uznaliśmy więc, że jednorazowo możemy pomóc budować tą słynną „Miedziową Tożsamość” i choć w symboliczny sposób promować ideę sportu i  ducha fair play -  powiedział nam dyrektor ZS2 mgr Bogdan Dudek.

Zachęcamy także inne szkoły do przyłączenia się do naszej akcji #MiedziowaŚroda.  O jej przebiegu będziemy informować na naszych mediach społecznościowych i stronie www. Wszelkie pytania lub sugestie można kierować również na adres marketing@zaglebie.com.

Do zobaczenia na stadionie 02 kwietnia o 20:30.

W Regionie Miedziowym tylko Zagłębie Lubin!