#ZLkontraWirus | Chrońmy nasze zdrowie! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#ZLkontraWirus | Chrońmy nasze zdrowie! 22 kwi

#ZLkontraWirus | Chrońmy nasze zdrowie!

Od 16 kwietnia wszystkich nas dotyczą nowe zalecenia z uwagi na ryzyko zakażenia wirusem COVID 19. Znajdziemy w nich między innymi obowiązek zakrywania ust i nosa w trakcie przemieszczania, co oznacza choćby potrzebę korzystania z masek. Dlatego zachęcamy Was do korzystania z masek, a jakie sprawdzą się najlepiej jeśli nie w barwach Zagłębia Lubin?

22 kwi 2020 09:26

Udostępnij

Inne

Na początku marca tego roku nasz kraj obiegła informacja o pierwszych przypadkach groźnego wirusa, wówczas jeszcze choroby nie do końca poznanej, która z czasem zaczęła stanowić realne zagrożenie dla naszego zdrowia.  COVID 19 - pod taką nazwą funkcjonuje wirus, który zmienił nasze życie codziennie, a każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych przypadkach zachorowań. Wychodząc na przeciw potrzebom osób szczególnie narażonych rozpoczęliśmy produkcję naszych klubowych maseczek. Pierwsze partie zostały bezpłatnie przekazane najbardziej potrzebującym - kierowcom autobusów, sprzedawcą w sklepach czy pracownikom obsługi. Kolejne sztuki trafiły do rąk następnych, w tym także sympatyków Zagłębia Lubin z naszych Fan Klubów, mocno zaangażowanych w niesienie pomocy w tych cięższych czasach.

Część produkcji trafiła również do naszego Fan Shopu i dodawana jest gratis do każdego zamówienia dokonywanego on - line. Jeśli więc Ty także chcesz mieć swoją maseczkę w barwach "Miedziowych", to wystarczy wejść TUTAJ.

I pamiętajcie, chrońcie zdrowie zarówno swoje jak i Waszych bliskich. Do zobaczenia na Stadionie Zagłębia!

 

FanShop Zagłębie Lubin

FanShop Zagłębie Lubin