100 – lecie Polonii Bytom | „Miedziowi” zagrają w turnieju 28 gru

100 – lecie Polonii Bytom | „Miedziowi” zagrają w turnieju

4 stycznia 2020 roku w bytomskiej hali „Na Skarpie” odbędzie się wyjątkowy turniej piłkarski z okazji stulecia istnienia Polonii Bytom. W tym wydarzeniu udział weźmie drużyna Zagłębia Lubin, złożona z byłych zawodników naszego klubu.

28 gru 2019 11:39

Udostępnij

Inne

Początek wyjątkowego dla klubu z Bytomia roku sprowadzi na obiekt przy ulicy Frycza Modrzewskiego wielu uznanych zawodników. Swój udział w turnieju, oprócz drużyny „Miedziowych” i gospodarzy potwierdziły także zespoły OKS Odry Opole, Arki Gdynia, Góral Żywiec oraz Gwiazd Polonii Bytom. Będzie to więc doskonała okazja do tego, aby na parkiecie zobaczyć z bliska wielu piłkarzy z ekstraklasową i reprezentacyjną przeszłością.

Zagłębie Lubin skorzystało z zaproszenia i przy pomocy Zagłębia Fanatyków również skompletowało mocną drużynę, w skład której wchodzą uznane nazwiska. Nasz klub reprezentować będą m.in. Romuald Kujawa, Zbigniew Grzybowski, Mariusz Lewandowski, Emil Nowakowski, Zenon Gurga, Tomasz Bożyczko, Emil Nowakowski, Andrzej Wójcik pod bacznym okiem trenera Franciszka Macheja.

Organizatorzy przedsięwzięcia podczas trwania turnieju przewidzieli wiele atrakcji dla kibiców. Będzie mecz pokazowy młodzików, występy uznanych gwiazd, ciepłe posiłki i degustacje i wiele innych.

Bilety w formie cegiełki są jeszcze dostępne i kosztują jedyne 59 złotych.

Więcej informacji znajdziecie także na stronie klubu.