Bieg na 75-lecie Zagłębia Lubin 19 lip

Bieg na 75-lecie Zagłębia Lubin

W najbliższy piątek, 23 lipca przed prezentacją I zespołu KGHM Zagłębia obędzie się bieg na dystansie 7,5 kilometra, co w symboliczny sposób nawiązuje do jubileuszu 75-lecia obchodzonego obecnie przez nasz Klub. Zachęcamy do startu każdego sympatyka Miedziowych, dla którego aktywność fizyczna jest równie ważna, co wspieranie KGHM Zagłębia.

19 lip 2021 16:12

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wydarzenie to połączone będzie z innym, jubileuszowym biegiem – na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A., do udziału w którym również serdecznie zapraszamy. Kibiców, którzy biegną dla naszego zespołu prosimy o stawianie się na linii startowej biegu w koszulce koloru pomarańczowego, silnie kojarzącego się z Miedziowymi, tych zaś, którzy biegną w imieniu Właściciela – do przywdziania koloru białego. Organizator przewidział 200 pakietów startowych, w związku z czym obowiązują zapisy na wydarzenie, których to dokonać można w dniach 19.07-22.07 w FanShopie w Galerii Cuprum Arena w Lubinie. Startujemy o godzinie 18:00 spod parkingu VIP (południowa strona Stadionu Zagłębia). Swoistym wstępem do sportowych zmagań dorosłych będzie bieg dziecięcy na dystansie 300 metrów, którego start przewidziany jest na godzinę 17:45.

Na wszystkich przybyłych czekać też będą dodatkowe atrakcje, w postaci chociażby stref animacji, food trucków, zabytkowych aut i motocykli, fotobudka czy też stanowiska przygotowane przez partnerów Klubu – Volvo, Lubinpex oraz Kino Helios. Dla zwiedzających swoje podwoje otworzy mobilna wystawa właściciela Klubu – KGHM Polska Miedź S.A. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach organizowanych przez naszych sponsorów, czyli STS Zakłady Bukmacherskie, PKO Bank Polski, Nike i Kraksport. Całość zostanie zwieńczona prezentacją pierwszego zespołu KGHM Zagłębia Lubin, w trakcie której zgromadzenie będą mogli bliżej poznać nowych i obecnych zawodników klubu, czy też nowego szkoleniowca drużyny – pana Dariusza Żurawia. Początek prezentacji o godzinie 19:46.

Serdecznie zapraszamy! Nie może Cię tam zabraknąć!