Bilety na mecz z Cracovią już w sprzedaży! 11 lip

Bilety na mecz z Cracovią już w sprzedaży!

Piłkarskie emocje na Stadionie Zagłębia w sezonie 2019/2020 rozpoczną się już za dziesięć dni! 21 lipca o godzinie 15:00 podopieczni Bena van Daela zmierzą się z Cracovią. Informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż biletów na spotkanie inaugurujące rozgrywki PKO Ekstraklasy w Lubinie.

11 lip 2019 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Oprócz standatdowej formy zakupu pojedynczych wejściówek proponujemy kilka rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł obejrzeć spotkania z udziałem "Miedziowych" w przystępniejszych cenach. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Zbierz grupę zorganizowaną

Aby uzyskać status grupy zorganizowanej musicie przyjść na Stadion Zagłębia w conajmniej 10 osób. Wówczas cena jednej wyjściówki na sektory B1, B2 wyniesie 8 zł w przypadku biletu normalnego i 3 zł w przypadku ulgowego. Co w przypadku, gdzie Twoja grupa liczy mniej niż 10 osób? Nie martw się!

Stwórz z kolegami "Paczkę Znajomych"

Jeśli chcesz objerzeć mecz z wysokości trybun: E1, E2, E3, F0, F1, F2, F3 zbierz pięć osób i stwórzcie "Paczkę Znajomych". Cena jedej wejściówki wyniesie 19 zł w przypadku biletu normalnego i 14 zł dla biletu ulgowego. Nie ważne czy jesteście kolegami, znajomymi z pracy czy sąsadami, ta oferta stworzona jest dla tych, którzy kochają przeżywać spotrowe emocje w towarzystwie bliskich osób.

Jak to zrobić?

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres mailowy bilety@zaglebie.com (w terminie podanym przez organizatora na stronie internetowej zaglebie.com). W przypadku spotkania z Cracovią zgłoszenia przyjmujemy do 19 lipca do godziny 14:00. W treści maila prosimy o zaznaczenie czy jest to "Paczka Znajomych" czy grupa zorganizowana.

Formularz zamówienia biletów (.xls)

Zapraszmy do skorzystania z promocji i wspierania naszego klubu. Pamiętajcie, że jesteśmy #SliniDziękiWAM.