Ważna informacja: Prezentacja I drużyny na Sektorze G 12 lip

Ważna informacja: Prezentacja I drużyny na Sektorze G

W związku z niepokojącymi informacjami pogodowymi, które napływają do klubu od dolnośląskich meteorologów oraz Aeroklubu Zagłębia Miedziowego w Lubinie, w trosce o bezpieczeństwo oraz komfort zgromadzonych podczas prezentacji kibiców, Zagłębie Lubin S.A. zdecydowało o przeniesieniu prezentacji pierwszego zespołu z boiska nr 6 AP KGHM Zagłębie na sektor G Stadionu Zagłębia.

12 lip 2019 10:52

Fot. Zagłębie Lubin S.A
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Meteorolodzy zapowiadają, że w sobotę 13 lipca pomiędzy godziną 16:00 a 18:00 na terenie Lubina mogą pojawić się ogniska burzowe oraz opady deszczu. 

Prezentacja odbędzie się tym samym kilkanaście minut po zakończeniu meczu sparingowego z Miedzią Legnica na sektorze G („Przodek”). Zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz zarząd klubu wyjdą pod wspomniany sektor do zgromadzonych na miejscach siedzących fanów i zaprezentują się im z perspektywy murawy w nowych koszulkach, które będą do kupienia tego dnia w Fan Shopie. Następnie pod trybunami „Przodka” do dyspozycji kibiców, w zadaszonym miejscu, będą także zawodnicy oraz sztab szkoleniowy drużyny, od których będzie można wziąć autografy lub zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Ze względu na przeniesienie prezentacji, odwołany zostanie turniej kibiców.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia na Stadionie Zagłębia!