Dołącz do gry, czyli Squid Game w wersji lubińskiej 22 paź

Dołącz do gry, czyli Squid Game w wersji lubińskiej

Zagłębie Lubin jako klub zawsze stara się iść do przodu. Nie inaczej jest i tym razem. Na bazie popularnego w ostatnim czasie serialu Squid Game, chcieliśmy zachęcić Was, kibiców, abyście aktywnie wspierali naszych piłkarzy w ich walce o ligowe punkty!

22 paź 2021 13:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

W ostatnich dniach opublikowaliśmy filmik, który był małym wstępem do tego, co przygotowaliśmy dla fanów Zagłębia. Wielu naszych kibiców mogło już kojarzyć popularną kartę z wizerunkiem koła, trójkąta i kwadratu, które są charakterystyczne dla tego serialu. Pod każdą z tych figur ukryliśmy krótkie urywki z poprzednich meczów z Cracovią. Była to zarazem mała podpowiedź na to, co czeka na kibiców w najbliższym czasie. Pomimo że wiele osób miało okazję obejrzeć ten serial, a inni mogli kojarzyć pewne elementy z popularnych ostatnio obrazków w Internecie, to nikomu nie udało się w pełni odgadnąć, o co tak naprawdę może chodzić w tej akcji. 

W środę udostępniliśmy kolejny film, tym razem oficjalnie promujący oraz wyjaśniający całą naszą akcję, a także jej zasady i cel. Nasza akcja, objęła nie tylko Lubin, ale także lokalne miejscowości jak między innymi Polkowice, Chojnów, Ścinawę czy Chocianów. W różnych miejscach, bardzo często niepozornych, ukryliśmy karty wzorowane na tych, które można było zobaczyć we wspomnianym serialu. Po jednej stronie wizytówek znalazły się charakterystyczne trzy figury geometryczne, a na drugiej był podany numer do naszego klubu (nawiązanie do serialowego numeru telefonu, gdy bohater chciał dołączyć do gry). Każdy, kto nie bał się zadzwonić do nas, został zaproszony do zabawy, której nagrodą był w pierwszej kolejności bilet na spotkanie przeciwko Cracovii. Ci, którzy znaleźli do czwartku kolejne karty i odważyli wybrać numer, mieli również okazję wziąć udział w rywalizacji o nagrody rzeczowe, między innymi gier z serii FIFA 22. 

Kolejną z niespodzianką dla naszych kibiców był fakt, że dzwoniąc do nas na podany numer, mogliście porozmawiać z naszym zawodnikiem – Dawidem Pakulskim i także od niego dostać cenną pamiątkę w postaci koszulki meczowej.

Możemy obiecać Wam, że to nie jest ostatnia taka akcja skierowana do Was! Będziemy chcieli jeszcze nie raz Was zaskoczyć, a pozytywny odzew tej naszej akcji pokazuje, że warto.

Liczymy na Waszą obecność w niedzielnym spotkaniu przeciwko Cracovii!

 


*Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.