Dwudniowe spotkanie Dyrektorów Sportowych i Trenerów Akademii Piłkarskich 25 paź

Dwudniowe spotkanie Dyrektorów Sportowych i Trenerów Akademii Piłkarskich

W poniedziałek 25 października w Warszawie rozpoczęło się dwudniowe spotkanie Dyrektorów Sportowych i Trenerów Akademii Piłkarskich, które zostało zorganizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Udział biorą również przedstawiciele naszego Klubu.

25 paź 2021 14:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Udział w spotkaniu bierze 150 przedstawicieli z klubów PKO Ekstraklasy i Fortuna I ligi. Nasz Klub reprezentują Dyrektorzy Piotr Burlikowski, Lubomir Guldan oraz Adam Buczek, a także Trenerzy Jarosław Krzyżanowski i Marcin Ciliński. Dwudniowy event zorganizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej ma być dobrą lekcją oraz zebraniem kolejnych doświadczeń, niezbędnych na stanowiskach dyrektorskich oraz w pracy z młodymi zawodnikami przez trenerów. Jest to również świetna okazja do wymiany wiedzy, poglądów czy doświadczeń. Plan szkoleń jest podzielony na kilka bloków. Na uczestniczących czekają wykłady m. in. z Erikiem Abidalem, byłym zawodnikiem FC Barcelony czy Xavierem Tamaritem, trenerem z doświadczeniem w Southampton, Valencia CF czy Velez Sarsfield z Argentyny. Po zakończeniu części związanej z wykładami, na jutro zaplanowano szereg debat, rozmów, rozważań propozycji, które mają uatrakcyjnić przerwę zimową czy pomóc w rozwoju młodych zawodników. Będzie to również dobra okazja do debaty nad kierunkiem zmian w szkoleniu w najbliższym czasie.