Dzień przedsiębiorczości z Zagłębiem 20 mar

Dzień przedsiębiorczości z Zagłębiem

20 marca 2019 roku odbyła się 16. edycja Dnia Przedsiębiorczości. Po raz kolejny do tego programu przystąpił Zespół Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego, który drugi rok z rzędu zaprosił do współpracy Zagłębie Lubin S.A. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a licznie zgromadzona młodzież mogła najpierw posłuchać, a później na własne oczy zobaczyć jak funkcjonują poszczególne przedsiębiorstwa od środka.

20 mar 2019 12:35

Fot. Zagłębie Lubin S.A
Autor Zagłębie Lubin S.A

Udostępnij

Inne

Całość rozpoczął uroczysty apel, na który zaproszono przedstawicieli naszego klubu – Marka Wachnika dyrektora ds. marketingu i PR, a także starszego specjalistę do spraw eventów Katarzynę Diduszko. Po krótkim wprowadzeniu, głos zabrali goście, w tym także z firm Lubinpex, Barabaś, Tarnowscy, którzy starali się nakreślić specyfikę pracy w swoim miejscu zatrudnienia.

Następnie młodzi uczniowie mieli możliwość wyboru, gdzie chcieliby „Dzień Przedsiębiorczości” kontynuować. W ten sposób odwiedziło nas ponad 40 osób, a podczas dwugodzinnej wizyty mieli możliwość zapoznania się z organizacją pracy i zarządzaniem w Zagłębiu Lubin. Uczestnicy programu, podczas zwiedzania, zobaczyli choćby studio telewizyjne, sale konferencyjne i szkoleniowe, stanowiska pracy administracji, a także infrastrukturę stadionu.