eME U-17: Polska przegrała z Rosją. Występ Bieszczada i Dudzińskiego / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
eME U-17: Polska przegrała z Rosją. Występ Bieszczada i Dudzińskiego 21 mar

eME U-17: Polska przegrała z Rosją. Występ Bieszczada i Dudzińskiego

Bramkarz KGHM Zagłębia Lubin Kacper Bieszczad rozegrał 90 minut w pierwszym meczu turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy do lat 17. Na boisku w końcówce spotkania pojawił się także Daniel Dudziński z drużyny rezerw. Młodzi piłkarze z Polski przegrali ze swoimi rówieśnikami z Rosji 2:3. Spotkania drugiej rundy turnieju eliminacyjnego odbywają się w Szkocji.

21 mar 2019 11:09