II edycja Integracyjnej Olimpiady Sportowej / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
II edycja Integracyjnej Olimpiady Sportowej 16 kwi

II edycja Integracyjnej Olimpiady Sportowej

Z okazji 40-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubinie odbyła się dziś druga edycja Integracyjnej Olimpiady Sportowej.

16 kwi 2024 15:10

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

- Dzisiejsza druga Olimpiada Integracyjna organizowana przez wolontariat KGHM dla naszych podopiecznych jest nieco inna niż poprzednia, bo połączona z obchodami 40-lecia naszej placówki. Możemy zaobserwować całą masę pozytywnych emocji, nasi wychowankowie wprost nie mogli się doczekać na tę olimpiadę. Jest to fantastyczne wydarzenie dla nas wszystkich, co roku staramy się podnosić poziom naszego przedsięwzięcia. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim naszym gościom i przyjaciołom, którzy sami podkreślali ogrom wzruszenia podczas trwania naszej olimpiady - mówił Łukasz Nowicki dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Lubinie.

Na dzisiejszej Olimpiadzie Integracyjnej byli obecni także przedstawiciele naszego Klubu, a także nasz klubowa maskotka Krecik.

Nie zabrakło także elementów tradycyjnych dla tego typu imprezy, a mianowicie symbolicznego odpalenia znicza olimpisjkiego. Podczas wydarzenia uczestnicy zmierzyli się w kilku konkurencjach sportowych i sprawnościowych takich jak koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna czy rzuty do celu.

Gratulujemy wszystkim olimpijczykom i mamy nadzieję na kolejne zaproszenie w przyszłych latach!