Karnet JESIEŃ 2020 - Nowi Kibice 27 lip

Karnet JESIEŃ 2020 - Nowi Kibice

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021! Od sierpnia 2020 roku na Stadionie Zagłębia będziemy przeżywać wiele sportowych emocji podczas spotkań PKO Ekstraklasy. Zachęcamy wszystkich sympatyków KGHM Zagłębia Lubin do skorzystania z naszej oferty.

27 lip 2020 11:49

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

W trakcie piłkarskiej jesieni KGHM Zagłębie Lubin rozegra w Lubinie wiele emocjonujących meczów. Karnetem JESIEŃ 2020 objęte będą spotkania rundy zasadniczej PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz mecze Pucharu Polski, rozgrywane na Stadionie przy Marii Skłodowskiej-Curie 98.

Zakup karnetu na spotkania „Miedziowych”, to wiele korzyści, przede wszystkim finansowych. Pakiety na JESIEŃ 2020 przygotowaliśmy w wielu wariantach i bardzo atrakcyjnych cenach, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb kibiców. Ze względu na wyjątkową sytuację COVID-19, sprzedaż nie zostanie podzielona na otwartą i zamkniętą.

Kupując karnet JESIEN 2020 zyskujesz między innymi:

 •  czas, bo nie stoisz w kolejkach po bilet
 •  pieniądze, ponieważ w pakiecie zawsze jest taniej!
 •  możliwość bezpłatnej zamiany miejsca w tym samym sektorze lub w tej samej kategorii cenowej
 •  rabat 15 % na nową koszulkę meczową KGHM Zagłębia Lubin
 •  rabat 15 % na cały asortyment dostępny w naszym Fan Shopie w Galerii Cuprum
 •  możliwość bezpłatnego zabrania gościa na mecz (raz na rundę)
 •  stajesz się częścią #MiedziowejTożsamości budując z nami historię Klubu!

 

Dlatego nie czekaj i swój karnet zakup już dziś!

SPRZEDAŻ KARNETÓW DLA KIBICÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2020/2021

 • Sklep Klubowy w Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,
 • Drogą elektroniczną pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com – podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu kontaktowego,
 • Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00

WYMIANA VOUCHERÓW

Sklep Klubowy w Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,

PLAN SPRZEDAŻY KARNETÓW

Od 27 lipca, dla wszystkich kibiców, rusza sprzedaż karnetów w punktach sprzedaży oraz online, na wszystkie sektory dostępne w sprzedaży karnetowej.

WAŻNE INFORMACJE DLA POSIADACZY VOUCHERÓW

Vouchery na karnety będzie można wymieniać do czwartego meczu domowego. Po tym terminie tracą swoją ważność i nie będzie można ich zrealizować.

Posiadacz vouchera może również skorzystać z oferty karnetów rodzinnych. Przy zakupie karnetu będzie jednak zobligowany do zapłacenia różnicy pomiędzy ceną karnetu dla 3 lub 4-osobowej rodziny, a kwotą jaka widnieje na voucherze zakupionym w zakładzie pracy.

 

Do kupienia karnetu niezbędne jest:

 • dla osób pełnoletnich: podanie danych: imię, nazwisko i numer PESEL.
 • dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL.  

Jednocześnie informujemy, że sprzedaż biletów na mecze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczniemy po ogłoszeniu oficjalnego terminarza rozgrywek w sezonie 2020/2021.

CENNIK

Bilety

Wszystkich sympatyków KGHM Zagłębia Lubin zachęcamy do zakupu biletów na mecze w rundzie jesienną sezonu 2020/2021. W zbliżającej się pierwszej części sezonu nasza drużyna rozegra wiele emocjonujących spotkań. Na własnym stadionie w ramach rozgrywek Ekstraklasy zmierzy się z takimi klubami jak między innymi: Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Korona Kielce.