Karnety Wiosna 2018 - sprzedaż trwa! 21 gru

Karnety Wiosna 2018 - sprzedaż trwa!

Od połowy grudnia w sklepie klubowym w Cuprum Arenie można już zaopatrzyć się w karnety na rundę wiosenną 2018 roku. A w niej m. in. mecze z Legią Warszawa, Jagiellonią Białystok, Arką Gdynia oraz Lechią Gdańsk. Do tego trzy lub cztery mecze w rundzie finałowej. W pierwszej kolejności możliwość zakupu otrzymają Kibice, którzy chcą zachować swoje miejsce z karnetu Jesień 2017.

21 gru 2017 13:15

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin w pięknym stylu zakończyli mijający rok. Zwycięstwem z Wisłą Kraków awansowali na 5. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy i do drugiego Lecha tracą zaledwie 4 punkty, a do liderującej Legii - 6. Właśnie z drużyną z Warszawy podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego zainaugurują piłkarską wiosnę 9 lutego i rozpoczną walkę o jak najwyższe cele w tym sezonie.

 

Warto więc już pomyśleć o zakupie karnetu na nadchodzącą rundę. W pierwszej kolejności dajemy szansę posiadaczom karnetów Jesień 2017 na zachowanie swojego miejsca. Później ruszymy z otwartą sprzedażą karnetów na całą rundę, a następnie - biletów na mecz z Legią Warszawa.

Plan sprzedaży karnetów:

Do 21 stycznia - sprzedaż karnetów dla kibiców chcących zachować swoje miejsce z rundy Jesień 2017

Od 22 stycznia - otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich kibiców w punkcie przedsprzedaży w Sklepie Klubowym w galerii Cuprum Arena oraz on-line w aplikacji ekibic.zaglebie.com na wszystkie sektory dostępne w sprzedaży karnetowej.

Gdzie kupić karnet?

Sklep Klubowy w Cuprum Arena - w godz. 10:00 - 21:00 - 7 dni w tygodniu;

Drogą elektroniczną pod adresem e-mail bilety@zaglebie.com - podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu kontaktowego;

Ważna informacja dla posiadaczy voucherów:

Posiadacz vouchera może również skorzystać z oferty karnetów rodzinnych. Przy zakupie karnetu będzie jednak zobligowany do zapłacenia różnicy pomiędzy ceną karnetu dla 3 lub 4-osoobowej rodzin, a kwotą jaka widnieje na voucherze zakupionym w zakładzie pracy.

Do kupienia karnetu niezbędne jest:

- dla osób pełnoletnich: podanie danych - imię, nazwisko oraz numer PESEL

- dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko oraz numer PESEL?