Karol Golik p.o. dyrektora marketingu / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Karol Golik p.o. dyrektora marketingu 21 lut

Karol Golik p.o. dyrektora marketingu

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż 32-letni lubinianin Karol Golik został pełniącym obowiązki dyrektora marketingu w naszym Klubie.

21 lut 2022 11:15

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Karol Golik urodził się w Lubinie. Jest absolwentem studiów podyplomowych Master of Business Administration, a także Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijał w sprzedaży oraz samorządzie województwa Dolnośląskiego, gdzie przez ostatnie lata był najbliższym współpracownikiem Zarządu. W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej Golik był mocno zaangażowany społecznie, współpracując również z organizacjami pozarządowymi.

- Potrzebowaliśmy w pionie marketingu świeżej krwi, stąd też decyzja o zatrudnieniu na stanowisku pełniącego obowiązki dyrektora marketingu Karola Golika. Liczymy na nowe spojrzenie i kreatywne rozwiązania, które będą ciekawe i angażujące dla całej Miedziowej społeczności. Karol pochodzi z Lubina i ma ciekawe doświadczenie zawodowe, zebrane m.in. we Wrocławiu, myślę więc, że podoła stawianym przed nim wyzwaniom - powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan

Karol, witamy i życzymy powodzenia!