KGHM CUP 2019 | Relacja LIVE 9 cze

KGHM CUP 2019 | Relacja LIVE

8 i 9 czerwca na obiektach AP KGHM Zagłębie odbywa się kolejna edycja międzynarodowego turnieju piłkarskiego KGHM Cup. Do Lubina przyjechały silne, europejskie zespoły z kategorii wiekowej U-15. W tym miejscu będziemy prowadzić relację LIVE ze wszystkich spotkań rozgrywek.

9 cze 2019 09:46

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

9:50 Witajcie! Do pierwszego spotkania pozostało już niecałe 45 minut. W pierwszym meczu zmierzą się finlandzka VJS Vantaa z portugalskim Sportingiem Lizbona.Na drugim boisku zagrają Usti nad Labem i FC Lwów. Początek o 10:30!


9:55 Poniżej prezentujemy harmonogram rozgrywek turnieju.

 


10:25 Mamy przesunięcie w starcie rozgrywek. Pierwsze spotkania rozegrane zostaną o 10:45


10:40

FK Usti: Bim, Citek, Dousa, Fisher, Hofbauer, Jakubicek, Kożel, Maxa, Pecek, Rulf, Rużicka, Rybysar, Spica, Stengel, Urbanek, Mhnal, Zapotocki. Sistek 
FC Lwów: Kitor, Kuchta, Velychko, C.Danylo, P.Danylo, Lemishko, Zadorozny, Bachynki, Cebrivsky, Zahorodnyi. Barbadyn, Susak, Stadnicky, Lybyk, Dovbecky 


10:45

Sporting: Pires, Pereira, Carnaminha, Herreira, Dias, Mendonca, Ribeiro,  Djalo, Adair, Sanca, Teixera, Silva, P.Silva, Santos, Franco, A.Gamos, Moreira, Senero
Vantaa: Taalikka, Tirkkonen, Kumpulainen, Saloranta, Nissinen, Kaitera, Liljanemi, Viramaki, Myllo, Inoranta, Pajunen, Salni, Salo, Rajala, Hannula, Hayes, Kinnunen, Oitola, Paananen, Hagg


10:50

Sporting - Vantaa 1:0 | Pedro Silva


10:53

FK Usti - FC Lwów 1:0 | Kożel
 


11:00

FK Usti - FC Lwów 1:1 | Velicko



11:03


Sporting - Vantaa 2:0 | Ribeiro


11:08

Half time


11:20

FK Usti - FC Lwów 2:1 | Zapotocki


11:28

FK Usti - FC Lwów 2:2 | Lemisko


11:29

FK Usti - FC Lwów 2:3 | Kuhta


11:30

FK Usti - FC Lwów 3:3 | Kożel


 11:33 
 

Koniec

FK Usti - FC Lwów 3:3 

Sporting - Vantaa 2:0 


11:37

Cardiff City - AS Trencin

NEC Nijmegen - Sparta Praga


11:43


Cardiff:

Jenkins, Jones, Lewis, Kenniford, Clay, Ware, Hughes, Coomer, Crole, Ashford, Demery, Keeping, Colwill, Schwank, Wigley, Fleming

Trencin:

Lapos, Micuda, Laurencik, Bagin, Ovsonka, Hric, Bednar, Vailing, Dordai, Gajdos Vesely, Zatko, Gogora, Hudek, Gago, Cobori, Skultety, Machara, Bulko, Domanisky

NEC:

Janssen, Sbai, Mora la Rosa, Reinders, Kirkpatrick, Rossen, Atibi, Disveld, Kamps, Leninduan, Rutgers, Deighton, van Ralen, Windt, Veldhorst, Brands, Sekou Toure, Hauonat, Piskinel, Merkx

Sparta:

Basta, Rott, Jandovsky, Krejci, Penxa, Cihak, Soukup, Vais, Tesar, Hruska, Lukasek, Staroscak, Osmani, Bocek, Sevinsky, Dolezal


11:55


Cardiff City - AS Trencin 1:0 | Schwank


NEC Nijmegen - Sparta Praga 1:0 | Kamps


12:02

Half Time | Przerwa


Cardiff City - AS Trencin 1:0 

NEC Nijmegen - Sparta Praga 1:0 


12:18


Cardiff City - AS Trencin 1:0  

NEC Nijmegen - Sparta Praga 1:1 | Bociek


12:26

Koniec | Full Time


Cardiff City - AS Trencin 1:0  

NEC Nijmegen - Sparta Praga 1:1 


12:31

KGHM Zagłębie - FK Usti

FC Lwów -  Sporting


12:32

KGHM Zagłębie:

Maliszewski, Kolan, Gadomski, Karasiński, Sygieniewicz, Nowak, Kocaba, Szafranek, Pieńko, Łoboda, Czapski, Leśniak, Nowacki, Sumara, Żywicki, Śmietana, Zych, Weirauch, Steffen


12:32

KGHM Zagłębie - FK Usti 1:0 | Pieńko


12:38

KGHM Zagłębie - FK Usti 2:0 | Pieńko


12:52

KGHM Zagłębie - FK Usti 3:0 | Pieńko


12:59

FC Lwów -  Sporting 1:0 | Dovbeckyy
 


13:01

KGHM Zagłębie - FK Usti 4:0 | Gadomski


13:19

KGHM Zagłębie - FK Usti 5:0 | Żywicki 


13:20

KONIEC

KGHM Zagłębie - FK Usti 5:0 


FC Lwów -  Sporting 2:0 | Susak


13:30 

FC Lwów -  Sporting 2:1 | KONIEC


13:30

Karpaty Lwów - NEC Nijmegen

Sparta Praga - AS Trencin


Karpaty:

Gereta, Slyblik, Vachninsky, Kiłeła, Varholomeen, Fedor, Patuh, Bobyk, Stoliyrhuk, Dobrianskyy, Maroch, Iyanko, Fedor A., Perechuk, Mychalchuk, Petruchun, Tovarmucki


13:40

Karpaty Lwów - NEC Nijmegen 1:0 | Slyblik


13:45

Karpaty Lwów - NEC Nijmegen 2:0 | Bobik


13:52

HALF TIME | PRZERWA

Sparta Praga - AS Trencin | 0:0

Karpaty Lwów - NEC Nijmegen | 2:0


14:00

Sparta Praga - AS Trencin 0:1 | Gaidos


14:04

Sparta Praga - AS Trencin 1:1 | o.g


14:10

Sparta Praga - AS Trencin 2:1 | Bociek


14:12

Karpaty Lwów - NEC Nijmegen 3:0 | Fedor.A


14:17

Sparta Praga - AS Trencin 3:1 | Osmani


14:20

KONIEC | FULL TIME

Sparta Praga - AS Trencin 3:1 

Karpaty Lwów - NEC Nijmegen 4:0
 


LUNCH BREAK


15:00

Zagłębie - Sporting Lizbona

FC Lwów - VJS Vantaa


15:20

FC Lwów - VJS Vantaa 1:0 | Barbadyn


FC Lwów - VJS Vantaa 1:1 | Salo


15:25

FC Lwów - VJS Vantaa 2:1 | Lemishko


15:35

Zagłębie - Sporting 0:1 | Kolan o.g


15:39

Zagłębie - Sporting 1:1 | Pieńko


15:47

Zagłębie - Sporting 2:1 | Pieńko


15:51

Zagłębie - Sporting 3:1 | Kolan


KONIEC | FULL TIME

Zagłębie - Sporting 3:1

FC Lwów - VJS Vantaa 2:1


16:00

Sparta - Cardiff

Karpaty - Trencin


16:09

Sparta - Cardiff 0:1 | Wigley


PRZERWA |HALF TIME

Sparta - Cardiff 0:1

Karpaty - Trencin 0:0


16:40

Karpaty - Trencin 1:0 | Cholod


16:47

Sparta - Cardiff 0:2 | Ashford


16:49

Karpaty - Trencin 2:0 | Fedor

 


16:50

Sparta - Cardiff 0:3 | Colwill


KONIEC | FULL TIME

Karpaty - Trencin 2:0

Sparta - Cardiff 0:3


17:00

Zagłębie - VJS Vantaa
FK Usti - Sporting


17:05

Zagłębie - VJS Vantaa 1:0 | Sygieniewicz
FK Usti - Sporting 0:1 | o.g


17:25

HALF TIME

Zagłębie - VJS Vantaa 1:0 
FK Usti - Sporting 0:1 


Zagłębie - VJS Vantaa 2:0 | Pieńko 
FK Usti - Sporting 1:1 | Rużiczka


FK Usti - Sporting 2:1 | Kożel


KONIEC | FULL TIME

Zagłębie - VJS Vantaa 2:0
FK Usti - Sporting 2:1

 


18:00

NEC - Trencin
Karpaty - Cardiff


18:25

Karpaty - Cardiff 0:1 | Ashford

PRZERWA | HALF TIME

NEC - Trencin 0:0
Karpaty - Cardiff 0:1


NEC -Trencin 1:0 | Piskinel


KONIEC | FULL TIME

NEC - Trencin 1:0
Karpaty - Cardiff 0:1


Koniec na dziś! To był długi i pełny sportowych emocji dzień. Zapraszamy na jutro - turniej wkroczy w decydującą fazę.


Dzień drugi


9:40
 

Na boisku mamy już drużyny, które rozegrają ostatnie mecze grupowe. 

Boisko nr A - Usti nad Labem vs VJS Vantaa
Boisko nr B - Zagłębie vs FC Lwów


9:45

Usti nad Labem - Vantaa | 0:0 
Zagłębie - FC Lwów | 0:0


9:56

Usti nad Labem - Vantaa | 0:0 
Zagłębie - FC Lwów 1:0 | Szafranek



10:01

 

Usti nad Labem - Vantaa 1:0 | Hoffbauer 

 



10:10
 

Usti nad Labem - Vantaa 2:0 | Rulf


10:15 
 

Usti nad Labem - Vantaa 2:1 | Rajala


10:17

Zagłębie - FC Lwów 1:0 | Pieńko

Usti nad Labem - Vantaa 2:2 | Hannula


10:27

Zagłębie - FC Lwów 4:1 | Pieńko
Usti nad Labem - Vantaa 2:2


10:30

Sparta - Karpaty Lwów | 0:0

Cardiff City - NEC Nijmegen | 0:0


10:55 HALF TIME

Sparta - Karpaty Lwów | 0:0

Cardiff City - NEC Nijmegen 1:0 | Flemming



11:05

Sparta - Karpaty Lwów | 0:0

Cardiff City - NEC Nijmegen 2:1 |Coomer - van Ralen 


11:35

Mecz o V- IX miejsce

Sporting Lizbona - Sparta Praga
NEC Nijmegen - FK Usti nad Labem


11:44

NEC Nijmegen - FK Usti nad Labem 1:0 | Reigers


11:47

NEC Nijmegen - FK Usti nad Labem 2:0 | Rutgers
 


11:55 HALF TIME


NEC Nijmegen - FK Usti nad Labem 2:0

Sporting Lizbona - Sparta Praga 0:0


12:25 FULL TIME


NEC Nijmegen - FK Usti nad Labem 6:0

Sporting Lizbona - Sparta Praga 0:0 k. 2-0



12:30 

Cardiff City - FC Lwów

Zagłębie - Karpaty FC


12:50 HALF TIME

Cardiff City - FC Lwów 3:0

Zagłębie - Karpaty FC 0:0


13:10

Cardiff City - FC Lwów 4:0

Zagłębie - Karpaty FC 0:0 k. 5-4


13:20

Usti - Sparta 1:1 k. 1:2


14:20 KONIEC 

Vantaa - AS Trencin 0:2
NEC - Sporting -  2:2 k. 5:4


14:30 FINAL LIVE

https://www.youtube.com/watch?v=9sjNYHYDSLo

 


15:30 FINAŁ

Cardiff City - Karpaty Lwów 2:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

10. Vantaa

9. As Trencin
8. Usti nad Labem

7. Sparta Praga

6. Sporting Lizbona

5. Nec Nijmegen

3. Zagłębie Lubin 

3. FC Lwów

2. Karpaty Lwów

1. Cardiff City