KGHM Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze | Relacja LIVE / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
KGHM Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze | Relacja LIVE 28 maj

KGHM Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze | Relacja LIVE

Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu 31. kolejki rozgrywek III ligi pomiędzy drugą drużyną KGHM Zagłębia Lubin a Górnikiem II Zabrze.

28 maj 2022 15:55

Inne

KGHM Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze 5:1

Gole: Mateusz Kimyza 19', Kacper Lepczyński 37', Patryk Kusztal 45', 73', Jakub Sypek 75' - Alan Lubaski 65'

KGHM Zagłębie II Lubin: 1. Weirauch - 2. Kłudka, 3. Rogalski, 4. Lepczyński, 5. Bogacz - 6. Kizyma, 7. Sypek, 8. Dudziński, 10. Więcek, 11. Hanc - 9. Kusztal

Ławka rezerwowych: 12. Radziński, 13. Sobczak, 14. Borkowski, 15. Zając, 16. Siga, 17. Laskowski, 18. Chmarek

Górnik II Zabrze: 1. Mazur - 2. Płonka, 6. Skała, 7. Korbecki, 8. Okaj, 9. Lubaski, 10. Rostkowski, 11. Wodecki, 17. Kulanek, 23. Liszka, 24. Kotko

Ławka rezerwowych: 12. Chwojnicki, 3. Całka, 14. Koseła, 15. Sobański, 18. Pranica, Juritka

Koniec meczu

81' Podwójna zmiana w zespole gości. Całka i Koseła w miejsce Płonki i Kotki.

78' Podwójna zmiana w drużynie KGHM Zagłębia II Lubin. Laskowski i Chmarek w miejsce Dudzińskiego i Sypka.

75' Jakub Sypek pokonuje Mazura! 5:1!

74' Podwójna zmiana w zespole Górnika. Pranica i Juritka w miejsce Okaja i Korbeckiego

73' Patryk Kusztal wykorzystuje świetne podanie Mateusza Kizymy i trafia na 4:1!

70' Podwójna zmiana w naszym zespole. Bogacz i Więcek opuszczają boisko, a w ich miejsce Sobczak i Zając.

65' Gol dla Górnika II Zabrze. Strzelcem Lubaski Alan.

63' Kapitalna piłka Kizymy do Sypka, ale ten w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza!

60' Zmiany w obu zespołach. W drużynie KGHM Zagłębia II Lubin Borkowski zmienia Hanca, a po stronie Górnika II Zabrze Sobański za Skałę.

55' Strzał Rostkowskiego mija bramkę Weiraucha.

53' Kusztal wyłożył piłkę Kłudce, ale obrońca Miedziowych przegrał pojedynek oko w oko z Mazurem!

48' Żółtą kartką napomniany Daniel Dudziński.

47' Szansa dla KGHM Zagłębia II Lubin! Uderzał Hanc, ale Mazur paruje piłkę na rzut rożny!

46' Zaczynamy drugą połowę meczu oba zespoły bez zmian.

PRZERWA

45' 3:0! Świetne podanie Kizymy do Sypka, ten wykłada piłkę do pustej bramki do Patryka Kusztala, który nie ma problemu z podwyższeniem prowadzenia!

43' Z lewej nogi huknął Skała, na raty broni Weirauch.

37' 2:0 dla Zagłębia! Kacper Lepczyński trafia do siatki!

36' W pole karne wrzucał Bogacz, do piłki skakał Sypek, ale uderzył niecelnie.

32' Ponownie groźnie strzelał Korbecki, ale znów na wysokości zadania stanął Weirauch, który odbił piłkę do boku!

29' Mocne uderzenie Korbeckiego broni Weirauch! Rzut rożny dla gości.

19' Mateusz Kizyma trafia na 1:0!

6’ Dobra akcja Miedziowych zakończona uderzeniem Daniel Dudzińskiego minęło się minimalnie z bramką gości.

1' Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!