Komunikat klubu w sprawie zwrotu za bilety / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Komunikat klubu w sprawie zwrotu za bilety 30 mar

Komunikat klubu w sprawie zwrotu za bilety

W związku z zarządzeniem Ekstraklasy S.A. nt. zawieszenia rozgrywek ligowych, prezentujemy komunikat w sprawie zwrotu pieniędzy za zakupione bilety na mecz z Lechem Poznań.

30 mar 2020 19:12

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Dzisiaj i jutro zaczniemy dokonywać zwrotów dla kibiców którzy kupili bilety na mecz z Lechem przez naszą platformę www.ekibic.zaglebie.com. Zwroty zostaną dokonane na konto, z którego dokonano wpłaty należności. 

Kibiców, którzy zakupili zaś wejściówki w Fanshopie Zagłębia w Galerii Cuprum Arena prosimy o zachowanie biletu lub dowodu zakupu. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, gdy będzie możliwe otwarcie sklepu stacjonarnego lub kas znajdujących się na Stadionie Zagłębia.


Wszyscy fani, którzy nabyli bilet przez witrynę www.kupbilet.pl proszeni są o kontakt z operatorem strony w celu ustalenia formy zwrotu.
Karnetowiczów zaś, którzy zakupili karnety WIOSNA 2020, prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i oczekiwanie na kolejne komunikaty klubu, w których podamy szczegółowe informacje o decyzjach podjętych w tej sprawie. Wówczas przedstawimy wam propozycję rekompensaty.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy bilety@zaglebie.com 

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość!

Do zobaczenia na stadionie Zagłębia.