Komunikat ws. karnetów JESIEŃ 2020 / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Komunikat ws. karnetów JESIEŃ 2020 9 gru

Komunikat ws. karnetów JESIEŃ 2020

Informujemy, że Kibice, którzy zakupili karnet na rundę jesienną sezonu 2020/2021, mogą ubiegać się o zwrot środków za mecze PKO Ekstraklasy, które rozgrywane były bez udziału publiczności. 

9 gru 2020 08:50

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Dla klientów, którzy zakupili karnet w sklepie stacjonarnym, mieszczącym się w galerii handlowej Cuprum Arena, zwroty dokonywane będą w sklepie stacjonarnym. Podstawą do dokonania tego zwrotu będzie posiadanie harmonogramu lub paragonu fiskalnego potwierdzającego zakup.

Klienci, którzy zakupili bilet przez platformę E-kibic, po weryfikacji zwrotu zamówienia, dokonany zostanie zwrot kosztów przelewem na konto, poprzez platformę Blue Media. Klientów tych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail i o podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru zamówienia oraz identyfikatora transakcji, na adres email bilety@zaglebie.com. W tytule maila prosimy o wpisanie "zwrot karnet jesień 2020".

Prawidłowo wysłany mail ze wszystkimi danymi ułatwi nam pracę i spowoduje, że klienci szybciej dostaną zwrot!

Klienci z oddziałów kopalni oraz Ci, których zakupili karnet na rundę jesienną na podstawie wymiany voucheru, uprawnieni będą do uzyskania jednorazowego rabatu na zakupy w sklepie stacjonarnym w wysokości 25%. Zwrot gotówki dla tych klientów musi zostać przedstawiony przez oddział, w którym dany kibic zakupił voucher.

  • Ze względu rozbieżność związaną z kategoriami cen biletów, kwota zwrotu będzie rozpatrywana każdorazowo,
  • Każdy klient jest zobowiązany do potwierdzenia otrzymania jednorazowego zwrotu,
  • Zwroty dokonywane będą od 8 do 29 grudnia,
  • Wszelkie informacje dotyczące zwrotów można uzyskać pod adresem e-mail bilety@zaglebie.com