Koncert Zagłębia w Radomiu | Przegląd prasy po meczu z Radomiakiem / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Koncert Zagłębia w Radomiu | Przegląd prasy po meczu z Radomiakiem 9 maj

Koncert Zagłębia w Radomiu | Przegląd prasy po meczu z Radomiakiem

Sprawdźmy, co na temat ostatniego wysokiego zwycięstwa Miedziowych napisały krajowe oraz lokalne media. Zapraszamy!

9 maj 2022 08:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

sport.onet.pl 

"Słaby, słabszy Radomiak. Kompromitacja beniaminka, Zagłębie bliżej utrzymania"

Piłkarze Zagłębia pewnie ograli beznadziejnego ostatnio beniaminka z Radomia i zwiększyli swoje szanse na utrzymanie w lidze. Wygrali aż 6:1. Gospodarze pokazali, że da się grać jeszcze gorzej, niż robili to w ostatnich tygodniach.

Więcej - TUTAJ

***

sport.tvp.pl 

"Arcyważna wygrana Miedziowych"

Radomiak przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin aż 1:6 (0:3) w meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy. Miedziowi odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie.

Więcej - TUTAJ

***

sport.interia.pl 

"Katastrofa drużyny Lewandowskiego! Jego ekipa została upokorzona"

Radomiak Radom przegrał z Zagłębiem Lubin 1-6 w ramach 32. kolejki PKO Ekstraklasy. Już w pierwszej połowie gospodarze stracili trzy bramki, a kibice skandowali nazwisko byłego trenera Dariusza Banasika. Radomiak niedawno dokonał zaskakującej zmiany na pozycji trenera, Banasika zastąpił Mariusz Lewandowski. Jego debiut przed miejscową publicznością nie wypadł zbyt okazale, czego fani kilkakrotnie dawali dowód.

Więcej - TUTAJ

***

sport.pl 

"Zagłębie zdemolowało Radomiaka. Kibice wychodzili w 70. minucie"

Takiego wyniku w pierwszym meczu 32. kolejki ekstraklasy chyba nikt się nie spodziewał. Radomiak Radom przegrał na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin aż 1:6. Goście oddalili się od strefy spadkowej na pięć punktów i zrobili duży krok w kierunku utrzymania.

Więcej - TUTAJ

***

gol24.pl

"Szokujący wynik w Radomiu. Zagłębie Lubin rozniosło Radomiak 6:1. Miedziowi bliscy utrzymania"

W 36. minucie Zagłębie Lubin prowadziło w Radomiu 3:0. Ostatecznie rozbiło Radomiak aż 6:1. Utrzymanie Miedziowych jest już prawie na wyciągnięcie ręki.

Więcej - TUTAJ

***

pilkanozna.pl

"Zagłębie show!"

Zagłębie Lubin nie miało litości dla Radomiaka. Zespół Piotra Stokowca wygrał aż 6:1 i wykonał bardzo duży krok w kierunku utrzymania.

Więcej - TUTAJ

***

mkszaglebie.pl 

"Deklasacja"

Miedziowi w końcu zagrali na szóstkę. I to dosłownie, bo w meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin pokonało w Radomiu drużynę Radomiaka aż 6:1. Kolejny raz odpowiedzialność za wynik wzięli Filip Starzyński i Patryk Szysz, co miało odzwierciedlenie również w ich dorobku indywidualnym.

Więcej - TUTAJ

***

zmiedzi.pl 

"Radomiak na łopatkach. KGHM Zagłębie Lubin wraca do gry!"

Takiego Zagłębia kibice chcą oglądać. W meczu o życie, Miedziowi pewnie pokonali na wyjeździe Radomiaka Radom 6:1. Po dwa trafienia zaliczyli Filip Starzyński i Kacper Chodyna. Pozostałe gole dołożyli Mateusz Bartolewski i Tomasz Pieńko. Miedziowi wreszcie zagrali efektownie, efektywnie, a co najważniejsze wydłużyli swoją szansę na utrzymanie się w ekstraklasie.

Więcej - TUTAJ

***

miedziowe.pl 

"Poważny krok ku utrzymaniu"

Jeśli taką moc i formę podtrzymają przez dwie ostatnie kolejki to może jeszcze pokrzyżują plany faworytom do mistrzostwa Polski? Póki co piłkarze KGHM Zagłębia cieszą się z wyjazdowej efektownej wygranej z Radomiakiem. To duży krok zrobiony w kierunku zachowania PKO Ekstraklasy dla Lubina. 

Więcej - TUTAJ

***

lubin.pl 

"Koncert Zagłębia w Radomiu"

Zagłębie Lubin w końcu pokazało umiejętności i zagrało na miarę oczekiwań kibiców. Miedziowi rozgromili w wyjazdowym spotkaniu Radomiak Radom 6:1. Po dwie bramki dla Lubinian zdobyli Filip Starzyński i Kacper Chodyna oraz jedno trafienie dołożył Mateusz Bartolewski i Tomasz Pieńko.

Więcej - TUTAJ

***