Koszulki pucharowe dostępne w sprzedaży! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Koszulki pucharowe dostępne w sprzedaży! 27 wrz

Koszulki pucharowe dostępne w sprzedaży!

Od godziny 15:00 w Fanshopie Zagłębia Lubin w Galerii Cuprum Arena w Lubinie oraz w internetowym sklepie naszego Klubu możecie nabyć nowe koszulki meczowe, w których piłkarze KGHM Zagłębia Lubin będą rozgrywać swoje spotkania w Fortuna Pucharze Polski!

27 wrz 2023 15:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Koszula Pucharowa 2023/2024

Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom postanowiliśmy przenieść dotychczas widniejące wzory na trykotach dziecięcych, na pucharową edycję koszulek meczowych. Koszulka pucharowa 2023/2024 nawiązuje symboliką do naszych górniczych korzeni. Klasyczne barwy znane od kilku sezonów, otrzymały nowe oblicze. W lewym dolnym rogu koszulki znalazło się miejsce dla młotów górniczych, które zyskały nowoczesny, cyfrowy format. Młoty są symbolem ciężkiej pracy i determinacji górników, którzy codziennie pracują w pocie czoła pod powierzchnią ziemi. A cyfrowe nawiązanie jest jednoznaczne z popularnością gier opartych na zasadzie craftingu.

W jaki sposób kupić koszulkę?

Podobnie jak w przypadku koszulek meczowych Miedziowych w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy – trykot będzie można nabyć stacjonarnie lub on-line na stronie naszego internetowego sklepu klubowego. Tradycyjnie dla naszych karnetowiczów koszulka będzie dostępna w promocyjnej cenie 249 złotych. Z kolei regularna cena trykotów dla najmłodszych ustalona jest na poziomie 299 złotych. Koszulki dostępne są w rozmiarach od S do XXL.