Krecik z wizytą w Polkowicach 25 mar

Krecik z wizytą w Polkowicach

23 marca w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku w Polkowicach odbyła się gra terenowa dla dzieci i młodzieży o nazwie „Snap out of it”. Celem tego wydarzenia jest wyrwanie ludzi z monotonii poprzez pokazanie im ciekawych aktywności społecznych oraz pobudzenie ich do działania. Projekt realizowali uczniowie 1 Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Zagłębie Lubin S.A zostało jednym z partnerów tego wydarzenia.

25 mar 2019 09:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A
Autor Zagłębie Lubin S.A

Udostępnij

Inne

W sobotni poranek pogoda w Polkowicach dopisała. Było ciepło i słonecznie, co miało przełożenie na duże zainteresowanie dzieci i młodzieży udziałem w grze. Przedstawiciele naszego klubu wraz z Krecikiem zostali ulokowani na boisku sportowym, które było jednym z kilku punktów na specjalnej mapie. Aby ukończyć grę należało pojawić się w każdym miejscu i wykonać określone przez organizatora zadania.  

Podczas całej zabawy na placu pojawiło się kilkudziesięciu uczestników, zarówno najmłodszych jak i tych starszych. Zawodnicy ochoczo wykonywali polecenia Krecika, a były to między innymi różne aktywności fizyczne, taniec oraz quiz wiedzy o klubie. Na koniec każdy z nich otrzymał pieczątkę na mapie, która upoważniała do ukończenia gry i odbioru nagrody.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem na stadionie!