Kup bilet na Derby 20% taniej! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Kup bilet na Derby 20% taniej! 6 gru

Kup bilet na Derby 20% taniej!

z okazji Mikołajek mamy przygotowaliśmy dla Was mały prezent! Przez całą środę 6 grudnia zakupicie bilet na Derby ze Śląskiem Wrocław dla siebie i swoich przyjaciół w promocyjnej kwocie z rabatem -20%.

6 gru 2023 09:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

FAN SHOP - CUPRUM ARENA

Jeśli preferujesz zakup biletów w tradycyjnej, stacjonarnej formie, przyjdź do naszego FanShopu w galerii Cuprum Arena w Lubinie i przy zakupie wejściówek użyj hasła "MIKOŁAJ". Dzięki temu bilety dla siebie i swoich najbliższych nabędziesz z 20% rabatem. Nie odkładaj decyzji o zakupie biletu na Derby Dolnego Śląska na ostatnią chwilę! Dziś FanShop Zagłębia jest czynny w godzinach 10:00 - 21:00.

BILETY.ZAGLEBIE.COM

Dla ceniących sobie swój czas i wygodę proponujemy zakup biletu przez Internet oraz witrynę bilety.zaglebie.com. Wybierz spotkanie ze Śląskiem Wrocław, a następnie dokonaj wyboru sektora i konkretnego miejsca. W momencie wyboru formy płatności wpisz w pole "Użyj voucher" kod MIKOLAJ. Wówczas wejściówka zostanie zrabatowana o 20% od ceny regularnej. W przypadku wyboru wielu biletów powiel kod w polu "Użyj voucher".

Promocja obowiązuje na sektorach: B1/B2, E1/E2/E3, F0/F1/F2/F3, G, H1/H2 oraz os. niepełnosprawne i ich opiekunów.