Liga Europy: Losowanie rywali w I i II rundzie kwalifikacyjnej 19 cze

Liga Europy: Losowanie rywali w I i II rundzie kwalifikacyjnej

W poniedziałek w szwajcarskim Nyonie wylosowane zostaną pary, które rywalizować będą o awans do europejskich pucharów. Miedziowi poznają drużyną, z którą zmierzą się 30 czerwca i 6 lipca oraz ewentualnych rywali w II rundzie kwalifikacji. Relację z losowania będzie można śledzić w mediach społecznościowych Zagłębia Lubin oraz na witrynie www.uefa.com.

19 cze 2016 21:04

Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

W poniedziałek w szwajcarskim Nyonie wylosowane zostaną pary, które rywalizować będą o awans do europejskich pucharów. Miedziowi poznają drużyną, z którą zmierzą się 30 czerwca i 6 lipca oraz ewentualnych rywali w II rundzie kwalifikacji. Relację z losowania będzie można śledzić w mediach społecznościowych Zagłębia Lubin oraz na witrynie www.uefa.com.

Miedziowi w I rundzie kwalifikacji Ligi Europy będą rozstawieni. W tej samej rundzie swoją grę w pucharach rozpocznie Cracovia. Piast Gliwice walkę o Ligę Europy zacznie w II rundzie. W Nyonie rozlosowane zostaną również pary eliminacji do gry w Lidze Mistrzów. Legia Warszawa zgodnie ze współczynnikiem zagra w II rundzie kwalifikacyjnej.

Losowanie I rundy kwalifikacji Ligi Europy rozpocznie się o godzinie 13. O 14:30 Miedziowi poznają potencjalnych rywali w II rundzie.