Mecz z liderem w piątek. Kup bilet już dziś! 16 paź

Mecz z liderem w piątek. Kup bilet już dziś!

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 12. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zmierzą się z liderem - Pogonią Szczecin. Będzie to starcie najskuteczniejszej drużyny, z jedną z najlepszych defensyw w naszej lidze! Już dziś możesz kupić bilet na ten mecz i zaoszczędzić w ten sposób czas i pieniądze.

16 paź 2019 08:44

Udostępnij

Inne

Mecze piłkarskie na stadionie Zagłębia Lubin, to nie tylko widowisko sportowe, to również bardzo duże emocję przeżywane w gronie znajomych. "Miedziowi" od kilku spotkań prezentują się bardzo dobrze, grając widowiskowo i efektownie - dość powiedzieć, że w dwóch ostatnich grach domowych strzelili aż osiem bramek. Na trybunach również nie sposób się nudzić, gdyż klub przewidział wiele atrakcji zarówno dla młodszych jak i starszych sympatyków lubińskiej drużyny. W czasie gry po trybunach chodzą animatorzy, maskotki klubowe, są również konkursy (przedmeczowe jak i w przerwie), gdzie do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, aura w piątkowy wieczór ma wyjątkowo sprzyjać, gdyż zapowiadana jest temperatura 20 stopni!

Przeciwnik w 12. kolejce PKO Ekstraklasy jest również magnesem do przyjścia dla kibiców z całej Polski. "Duma Pomorza", bo taką nazwę noszą wśród fanów szczecinianie, w tych rozgrywkach prezentują się bardzo dobrze i z dorobkiem 21 punktów liderują w tabeli rozgrywek. Czy "Miedziowi" pod wodzą słowackiego szkoleniowca Martina Seveli po raz kolejny zachwycą lubińskich kibiców? Przekonamy się już w piątek 18 października o godzinie 18:00, ale już dziś możesz kupić bilet na to wydarzenie!

 

12. kolejka PKO Ekstraklasy
piątek 18 października 2019 roku, godz. 18:00

KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin | Sprzedaż biletów

  • Online na ekibic.zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do czasu rozpoczęcia imprezy,
  • Online na kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu,
  • W Empikach oraz punktach KOLPORTER na terenie całej Polski - listę punktów zobaczysz TUTAJ.
  • FanShop Zagłębia Lubin w Cuprum Arenie – w godzinach pracy galerii,
  • Kasy przy Stadionie Zagłębia czynne na 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy,

Przypominamy, że od nowego sezonu 2019/2020 uległ zmianie system biletowy. W związku z tym każdy posiadacz karty kibica musi ją wymienić na nową w FanShopie Zagłębia Lubin lub kasie nr 4 w dniu meczu. Proces wymiany karty jest całkowicie bezpłatny.

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce Bilety na naszej stronie internetowej – zaglebie.com.

zaglebie.com/Bilety

Oprócz standardowej formy zakupu pojedynczych wejściówek, proponujemy kilka rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł obejrzeć spotkania z udziałem "Miedziowych" w przystępniejszych cenach. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Zbierz grupę zorganizowaną

Aby uzyskać status grupy zorganizowanej musicie przyjść na Stadion Zagłębia w co najmniej 10 osób. Wówczas cena jednej wyjściówki na sektory B1, B2 wyniesie 8 zł w przypadku biletu normalnego i 3 zł w przypadku ulgowego. Co w przypadku, gdzie Twoja grupa liczy mniej niż 10 osób? Nie martw się!

Stwórz z kolegami "Paczkę Znajomych"

Jeśli chcesz obejrzeć mecz z wysokości trybun: E1, E2, E3, F0, F1, F2, F3 zbierz pięć osób i stwórzcie "Paczkę Znajomych". Cena jednej wejściówki wyniesie 19 zł w przypadku biletu normalnego i 14 zł dla biletu ulgowego. Nie ważne czy jesteście kolegami, znajomymi z pracy czy sąsiadami, ta oferta stworzona jest dla tych, którzy kochają przeżywać sportowe emocje w towarzystwie bliskich osób.

Jak to zrobić?

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres mailowy bilety@zaglebie.com (w terminie podanym przez organizatora na stronie internetowej zaglebie.com). W przypadku spotkania z Wisłą Płock zgłoszenia przyjmujemy do środy 11 września do godziny 15:00. W treści maila prosimy o zaznaczenie czy jest to "Paczka Znajomych" lub grupa zorganizowana.

Formularz zamówienia biletów (.xls)

Zapraszamy do skorzystania z promocji i wspierania naszego klubu. Pamiętajcie, że jesteśmy #SilniDziękiWAM.