Miedziowi nominowani w plebiscycie sportowca Zagłębia Miedziowego / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Miedziowi nominowani w plebiscycie sportowca Zagłębia Miedziowego 22 gru

Miedziowi nominowani w plebiscycie sportowca Zagłębia Miedziowego

Rozpoczął się Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego 2015 roku, który wraz z wyborem Najlepszego Sportowca i Trenera Zagłębia Miedziowego 2015 roku odbywa się pod patronatem KGHM Polska Miedź S.A. Od 21 grudnia 2015 do 20 stycznia 2016 roku internauci będą mogli oddawać głos, na ich zdaniem, najpopularniejszych w regionie sportowców i trenerów, ale też najlepszej zdaniem czytelników imprezy sportowej roku. W gronie nominowanych znaleźli się zawodnicy Konrad Forenc, Michal Papadopulos oraz trener Piotr Stokowiec.

22 gru 2015 15:01

Fot. Zagłębie Lubin SA
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne


Na liście nominowanych znalazło się ponad 40 sportowców, 16 trenerów oraz 14 imprez. Głosować może każdy, kto zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl. Każdy z użytkowników będzie mógł co trzy godziny oddać jeden głos na zawodnika, trenera i imprezę roku. Czytelnicy wybiorą piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów i imprezę roku. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2015 roku wybierze kapituła.

Zwycięzcy Plebiscytu bawić się będą na Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 30 stycznia 2016 roku w hotelu Qubus w Legnicy.
Strona plebiscytowa, na której można zapoznać się z regulaminem, zobaczyć nominowanych i oddać głos znajduje się pod adresem: e-legnickie.pl/plebiscyt

Organizatorami są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.

Sponsorami są: KGHM Polska Miedź S.A., miasto Legnica, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Mine Master, miasto Chojnów, miasto Jawor miasto i gmina Polkowice, miasto i gmina Ścinawa, miasto Złotoryja, gmina wiejska Lubin, Starostwo Powiatowe w Lubinie.

Patronami medialnymi są: Przegląd Sportowy, interia.pl, Słowo Sportowe, Radio Plus Legnica, miesięcznik legnica.eu, Panorama Legnicka, TV Regionalna, Puls Regionu, regionfan.pl, Radio Elka, miedziowe.pl.