Miedziowi z wizytą w TOZ Lubin / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Miedziowi z wizytą w TOZ Lubin 16 maj

Miedziowi z wizytą w TOZ Lubin

W poniedziałek razem z Kubą Świerczokiem i Mateuszem Bartolewskim wybraliśmy się do TOZ Lubin, aby dostarczyć karmę zebraną podczas meczu z Widzewem Łódź, a także datki przekazane przez piłkarzy I zespołu KGHM Zagłębia Lubin.

16 maj 2023 12:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wspólnie z piłkarzami KGHM Zagłębia Lubin udaliśmy się do TOZ Lubin, aby przekazać licznie zebraną karmę, której zbiórka była prowadzona w ramach kwietniowego meczu Miedziowych z Widzewem Łódź. Ponadto zawodnicy I zespołu zasilili zbiórkę datków na rzecz działalności azylu dla bezdomnych zwierząt. 

Informujemy również o kolejnej zbiórce, z którą ruszamy już teraz! W FanShopie w galerii Cuprum Arena możecie zostawić karmę dla naszych czworonożnych przyjaciół. Zbiórka będzie kontynuowana także w dniu meczu ze Stalą Mielec. Wówczas karmę będziecie mogli dostarczyć do wyznaczonego miejsca pod sektorem B lub w FanShopie znajdującym przy Stadionie Zagłębia (pod sektorem G). W trakcie piątkowego spotkania na trybunach spotkacie również wolontariuszy zbierających pieniądze, które wspomogą funkcjonowanie lubińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. 

Raz jeszcze ogromnie dziękujemy Wam za wsparcie naszej zbiórki!