Nawiąż współpracę z Zagłębiem! 24 sie

Nawiąż współpracę z Zagłębiem!

Drodzy Kibice, za nami pierwsze dwa domowe spotkania nowego sezonu, które doskonale pokazały, że warto przyjść na Stadion Zagłębia, aby licznie wspierać nasz zespół w walce o kolejne ligowe punkty. Ogromnie zależy nam, by móc w jak największym gronie przeżywać sportowe emocje na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce, dlatego poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać z nami współpracę, polegającą na wsparciu promocji nadchodzących wydarzeń oraz meczów KGHM Zagłębia Lubin.

24 sie 2021 19:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Niejednokrotnie pokazywaliśmy, że razem jesteśmy w stanie wiele zdziałać. Wszyscy tworzymy jedną, Miedzową rodzinę, a Wasza pomoc i ogromny wkład w funkcjonowanie naszego Klubu zawsze były nieocenione. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś osobiście wspomóc Zagłębie, to masz ku temu doskonałą okazję. W odpowiedzi na Wasze pytania informujemy, iż poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać z nami współpracę, polegającą na promowaniu nadchodzących wydarzeń sportowych, między innymi poprzez kampanię plakatową. Potrzebujemy Waszego wsparcia, ponieważ chcielibyśmy dotrzeć również do naszych Kibiców mieszkających poza Lubinem i tym samym pokazać, że Zagłębie jest Wielkie także na terenie całego Dolnego Śląska.

Udokumentowane przez zrobienie zdjęcia, rozwieszone plakaty, będą regularnie pojawiać się na naszych profilach w mediach społecznościowych. Jednocześnie Klub zapewnia, że każda osoba, która wspomoże nas w ten sposób, w ramach podziękowania otrzyma bilety na wydarzenie promowane przez wspomniane plakaty. Zdjęcia rozwieszonych plakatów będą podstawą do późniejszego wydania darmowych biletów dla wolontariuszy.

Jako Klub oferujemy również kilka sposobów przekazania plakatów, a Wy możecie wybrać ten, który jest dla Was najwygodniejszy. Jednym z nich jest odbiór osobisty na Stadionie Zagłębia lub w naszym Fan Shopie w Galerii Cuprum Arena, natomiast osoby mieszkające poza naszym miastem, mogą skorzystać z opcji wysyłki plakatów na wskazany adres.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: mateusz.perzynski@zaglebie.com

Pamiętajcie, Zagłębie to My! Do zobaczenia na Stadionie!