Nawiąż z nami współpracę i otrzymaj voucher na mecz KGHM Zagłębia! 19 sty

Nawiąż z nami współpracę i otrzymaj voucher na mecz KGHM Zagłębia!

Drodzy Kibice, przed nami zbliżająca się wielkimi krokami runda wiosenna sezonu 2021/22. Ogromnie zależy nam, by móc w jak największym gronie przeżywać sportowe emocje na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce, dlatego poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać z nami współpracę, polegającą na wsparciu promocji nadchodzących wydarzeń oraz domowych meczów KGHM Zagłębia Lubin.

19 sty 2022 11:15

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Niejednokrotnie pokazywaliśmy, że razem jesteśmy w stanie wiele zdziałać. Wszyscy tworzymy jedną, Miedzową rodzinę, a Wasza pomoc i ogromny wkład w funkcjonowanie naszego Klubu zawsze były nieocenione. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś osobiście wspomóc Zagłębie, to masz ku temu doskonałą okazję. Informujemy, iż poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać z nami współpracę, polegającą na promowaniu nadchodzących wydarzeń sportowych, między innymi poprzez kampanię plakatową. Potrzebujemy Waszego wsparcia, ponieważ chcielibyśmy dotrzeć również do naszych Kibiców mieszkających poza Lubinem i tym samym pokazać, że Zagłębie jest Wielkie także na terenie całego Dolnego Śląska.

Udokumentowane przez zrobienie zdjęcia, rozwieszone plakaty, będą regularnie pojawiać się na naszych profilach w mediach społecznościowych. Jednocześnie Klub zapewnia, że każda osoba, która wspomoże nas w ten sposób, w ramach podziękowania otrzyma bilety na wydarzenie promowane przez wspomniane plakaty. Zdjęcia rozwieszonych plakatów będą podstawą do późniejszego wydania darmowych biletów dla wolontariuszy.

Jako Klub oferujemy również kilka sposobów przekazania plakatów, a Wy możecie wybrać ten, który jest dla Was najwygodniejszy. Jednym z nich jest odbiór osobisty na Stadionie Zagłębia lub w naszym Fan Shopie w Galerii Cuprum Arena, natomiast osoby mieszkające poza naszym miastem, mogą skorzystać z opcji wysyłki plakatów na wskazany adres.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: l.zdobylak@zaglebie.com

Pamiętajcie, Zagłębie to My! Do zobaczenia na Stadionie!