Nie czekaj na ostatnią chwilę i kup bilet na #ZAGARK już teraz! 8 sie

Nie czekaj na ostatnią chwilę i kup bilet na #ZAGARK już teraz!

Wszystkich sympatyków KGHM Zagłębia Lubin zachęcamy do zakupu biletów na sobotni mecz ligowy. 10 sierpnia 2019 roku o godzinie 17:30 na stadionie "Miedziowych" odbędzie się spotkanie z zaprzyjaźnionym klubem z Gdyni w ramach 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Podopieczni Bena van Dael'a potrzebują Waszego wsparcia w walce o ligowe punkty, a zakup wejściówki jest niezwykle prosty!

8 sie 2019 15:12

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Podczas spotkania KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia czeka na Was wiele atrakcji, nie tylko piłkarskich! Ze Strefą Przyjaźni startujemy od 15:30. Tam będzie czekać na Ciebie m.in. strefa zabaw, animacje, bogata oferta cateringowa czy foodtrucki!

KGHM Zagłębie Lubin – Arka Gdynia | Sprzedaż biletów *

  • Online na ekibic.zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do czasu rozpoczęcia imprezy,
  • Online na kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu,
  • W Empikach oraz punktach KOLPORTER na terenie całej Polski - listę punktów zobaczysz TUTAJ.
  • FanShop Zagłębia Lubin w Cuprum Arenie – w godzinach pracy galerii,
  • Kasy przy Stadionie Zagłębia czynne na 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy,

 

*przypominamy, że od nowego sezonu 2019/2020 uległ zmianie system biletowy. W związku z tym aby, zakupić wejściówkę należy posiadać aktualną kartę kibica.

*pamiętaj, że kupując bilet co najmniej dzień przed meczem oszczędzasz od 10 zł!

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce Bilety na naszej stronie internetowej – zaglebie.com.

zaglebie.com/Bilety

Oprócz standardowej formy zakupu pojedynczych wejściówek, proponujemy kilka rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł obejrzeć spotkania z udziałem "Miedziowych" w przystępniejszych cenach. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Zbierz grupę zorganizowaną

Aby uzyskać status grupy zorganizowanej musicie przyjść na Stadion Zagłębia w co najmniej 10 osób. Wówczas cena jednej wyjściówki na sektory B1, B2 wyniesie 8 zł w przypadku biletu normalnego i 3 zł w przypadku ulgowego. Co w przypadku, gdzie Twoja grupa liczy mniej niż 10 osób? Nie martw się!

Stwórz z kolegami "Paczkę Znajomych"

Jeśli chcesz obejrzeć mecz z wysokości trybun: E1, E2, E3, F0, F1, F2, F3 zbierz pięć osób i stwórzcie "Paczkę Znajomych". Cena jednej wejściówki wyniesie 19 zł w przypadku biletu normalnego i 14 zł dla biletu ulgowego. Nie ważne czy jesteście kolegami, znajomymi z pracy czy sąsiadami, ta oferta stworzona jest dla tych, którzy kochają przeżywać sportowe emocje w towarzystwie bliskich osób.

Jak to zrobić?

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres mailowy bilety@zaglebie.com (w terminie podanym przez organizatora na stronie internetowej zaglebie.com). W przypadku spotkania z Jagiellonią Białystok zgłoszenia przyjmujemy do piątku 9 sierpnia do godziny 12:00. W treści maila prosimy o zaznaczenie czy jest to "Paczka Znajomych" lub grupa zorganizowana.

Formularz zamówienia biletów (.xls)

Zapraszamy do skorzystania z promocji i wspierania naszego klubu. Pamiętajcie, że jesteśmy #SliniDziękiWAM.